FAQ Подяки адміністрації сервера.

Florian PIco

Просунутий
1. Florian Cristal
2. Roberto Harwest
3. Звернувся за допомогою бо лівнув і на руках сайга була, адміністртор одразу вирішив проблему навіть і 2 хв не пройшло. +РЕП
 

Dean_Harwest

Форумний воїн
1. Dean Harwest
2. Red_Smoke Chini_Chinook
3. Хочу подякувати за максимальну доброзичливість, допомогу та велику компетентність, що не виходило, все підсказували, що не було зрозуміло, все пояснювали і не один раз, багато чому навчили. Дякую вам!
 

Tayler Morgan

Просунутий
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Tyler Karma
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Roberto_Harwest
3.Суть подяки: Хочу подякувати даному Адміністратору за його вічливість, чуйність, відзивчивість не однократно приходив на допомогу індивідуально і грамотно вирішував проблеми, на репорти завжди відповідає швишко. дуже компетентна людина.
 

Maison_Casual

Просунутий
1. Maison Casual
2. Youn_Gii
3. Хочу подякувати найкращому адміністратору нашого проекту, цей адміністратор допоможе в будь-якій ситуації та завжди видасть справедливе покарання
 

Kakashy Motor

Форумний воїн
1. Kakashy Motor
2. Youn_Gii
3. Дякую за допомогу в ранці, застряг на машинці і навіть без репорту витягнули. Ще й з домашнім завданням допоміг)
 

Lester_Casual

Просунутий
1. Lester_Casual
2. Youn_Gii
3. Дякую такому адміністратору, який завджи слідкує за різними ситуаціями та допомагає в тяжку хвилину.
 

Ayato

Форумний воїн
1. Ayato_Trigger
2. Roberto_Harwest
3. Незнаю коли я так в послідній раз був рад деморгану, спасає від усього, обняв припідняв в пузо поцілував!
 

Haze_Crowley

Просунутий
1. Homa Casual
2. Youn_Gii
3. Самий кайфовий і класний адмін за всю історію моєї гри
 

hr1tan

Форумний воїн
1. Buster_Faknul
2. Youn_Gii
3. Граний Адміністратор, швидка та якісна допомога.
 

Vlad_Doter

Просунутий
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Vlad_Javelin
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Mo_Sizlak
3.Суть подяки: Чудовий адміністратор , який не тільки думає про покарання гравців , а попередить коли не правий в якісь ситуації і дуже швидко реагує на допомогу. Він найкращий))))
 

Roza Walker

Форумний воїн
1.Tamara Glock
2. Youn_Gii
3. Який же кайфовий адмін, завжди попередить, розбереться та допоможе в ситуації, а не відкує зразу) Дякую за вашу роботу!
 

Vlad_Doter

Просунутий
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Vlad_Javelin
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Youn_Gii
3.Суть подяки: Найкращий адміністратор який перед тим як став адміністратором пройшов зі мною вогонь і воду))) ЦЬОМ ЦЬОМ!!!!!!!!!
 

Ruri

Просунутий
1. Ruri Koneko
2. Mo Sizlak
3. Допоможе навіть в пізні години, активно спостерігає і пояснює питання або попереджає, якщо складеться така ситуація
 

Ruri

Просунутий
1. Ruri Koneko
2. Misha Malone
3. Максимально відповідальний і позитивний адміністратор, завжди допоможе і пояснить потрібні моменти
 

Ruri

Просунутий
1. Ruri Koneko
2. Dantez Vandimion
3. Дуже активний і відкритий, агент швидкого реагування, поки описуєш ситуацію, він біля тебе вже вирішив проблему d:
 

Ruri

Просунутий
1. Ruri Koneko
2. Bo Gush
3. Слів не вистачить, щоб подякувати.
Дуже відповідальний і старанний, завжди прийде на допомогу у важку хвилину, розбереться у всіх ситуаціях, відповість на всі питання і вирішить всі проблеми дуже швидко і якісно, проводить цікаві мпшки, дуже приємний у спілкуванні та просто класна людина, окрема подяка за допомогу з персональних питань. Обняла ;з
 

Lincoln Gonzales

Форумний воїн
Лідер Federal Investigation Bureau
1. Lincoln Gonzales
2. Red Smoke
3. Хочу щиро подякувати за допомогу в організації зйомки відео, спавн автівок та активну взаємодію)
Також, як лідер ФІБ хочу подякувати за додання нового Гвинтокрила та автівки для ФІБ. Дуже приємно що куратор Стейту взаємодіє з гравцями та допомагає при найменшій необхідності!
 

Lincoln Gonzales

Форумний воїн
Лідер Federal Investigation Bureau
1. Lincoln Gonzales
2. Chini Chinook
3. Величезне дякую за активну участь у РП ситуаціях ФІБ, за слідкування та взаємодію. Дякую за допомогу на першому місяці лідерки, та активну взаємодію як з самим лідером так і членами організації)
 

anastasiy

Новачок
1. Ваше Ім'я_Прізвище: Nastyuha Castllanos
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Red Smoke, Tag Kridz
3.Суть подяки: Зажди допомагають, страються для Сангу та впринципі для гравців))
 
Зверху