FAQ Подяки адміністрації сервера.

pavloprocenko

Форумний воїн
1. Pavlo_McQueen
2. Chini_Chinook
3. Швидка та якісна допомога, вирішує та розуміє будь яку проблему.
 

Samuru Hatake

Форумний воїн
1. Samuel Hatake
2. Kuroko Tetsuya
3. Відповідально підходить до своєї роботи і ще й проводить класні заходи, дякую.
 

Vlad_Lisnichuk

Просунутий
1. Vlad Kayfulino
2. Misha Malone
3. Суть подяки: Один з найкращих адмінів на сервері, хочу висловити щиру подяку вам за вашу надзвичайно цінну роботу. Завжди дасть фідбек, розбереться та допоможе в будь-якій ситуації. ДЯКУЮ.
 

Dispenseee

Форумний воїн
Volter McQueen
Misha_Malone

Один з найкращих адміністраторів нашого проекту, який допоможе в будь-якій ситуації в любій годині доби.
В пана Михайла Малоне розвинута субординація, навики спілкування з гравцями, почуття власної важливості на нулі, тому в незалежності від ситуації адміністратор завжди видає справедливе рішення по ситуації.
Від Михайла Малоне ви завжди отримаєте позитивний настрій, швидку допомогу та дуже якісний музичний смак на дискотеках, які він проводить на титулі Вагосів у 3 ночі.
Обняв, припідняв та поцьомав Мішу Малоне:love:💞
 

Mila Santana

Просунутий
1. Mila Santana
2. Kuroko Tetsuya
3. Відповідально підходить до своєї роботи та приємно ставиться до жителів штату.
Підтримує хороші пропозиції та спонтанні рішення.
Сонечко просто дякую вам за доброту та повагу Kuroko Tetsuya🥰
 

Roberto Harwest

Молодший адміністратор
Молодший адміністратор
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Robert_Harwest
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Bo_Gush
3.Суть подяки: Адміністратор швидко та вчасно допомогає по репортам, видає справедливі та швидкі покарання порушникам. Респект!💪
 

Ashley Castellanos

Просунутий
Лідер National Guard
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Ashley_Castellanos
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Kuroko Tetsuya
3.Суть подяки: Швидка та якісна допомога, приємна людина в спілкувані.
 

Evil_Isage

Новачок
1.Ваше Ім'я_Прізвище:Evil_Isage
2.Ім'я_Прізвище адміністратора:
3.Суть подяки: Найкращий адміністратор на цому сервері (для мене) швидко з реагує на репорт і допоможе
 

Kakashy Motor

Форумний воїн
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Kakashy Motor
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Dany Stormborn
3.Суть подяки: Велике дякую що ви допомогали мені та всій EMS на першому терміні, надіюсь що так буде і надалі, ви витримували усі наші капризи і намагалися робити все що в ваших силах. величезне дякую ❤
 

Sickly_Crop

Новачок
1. Jake Anderson
2. Red Smoke
3. Велике дякую за вашу працю, дуже часто відповідає в дс. Пояснює все дуже чітко та якісно, працює та злагоджує роботу стейту. Також працює в грі : )
 

Law Trafalgar

Молодший адміністратор
Молодший адміністратор
1. Dantez Vandimion
2. Red Smoke / Chini Chinook / Mo Sizlak
3. Хочу подякувати всім 3 адміністраторам за підтримку, за всі 3 терміни, які вони були зі мною і допомагали в вирішенні проблем, де я не міг впоратися, це були найкращі 3 місяці з Вами. Дякую ще раз Вам за оперативність та допомогу. Кожен з цим адміністраторів заслуговує на пошану та подяку зі сторони всього особового складу LSPD.
 

hr1tan

Форумний воїн
1. Buster_Jomei
2. Всім Адміністраторам Нексуса але хочу особливо подякувати (

Kuroko_Tetsuya

Misha Malone

Bo Gush

Chini Chinook

Red Smoke

Mo Sizlak

Ha Yan

Hey Arnold )​

3.

Хочу подякувати кожному адміністратору Нексуса за те, що допомагаєте нам, швидка та якістна допомога, і особливо люблю, коли робите МП, пане

Kuroko_Tetsuya

Bo Gush

Але хочу більше і не хованки, щоб вам не казали, пам'ятайте що це все емоції. Ми вас любимо.
 

hr1tan

Форумний воїн
1. Buster_Jomei
2. Yaye_Groot
3. Я хочу сказати, що я не дуже згодний з покаранням, але адміністратор довго мені доказував протягом 40 хвилин. Ми розбиралися у ситуації. І я дуже вдячний адміністраторові за те, що розбирається в ситуації.. (Це доповнення до мого попереднього повідомлення)
 

Ruri

Просунутий
1. Hana_Lowell
2. Kuroko_Tetsuya
3. Якісно розбирається з проблемою, швидкий зв'язок, приємність у спілкуванні. Дякую за допомогу :з
 

Ayato

Форумний воїн
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Yurii_Tramp
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Chini_Chinook
3.Суть подяки: Швидка выдповідь як у репорт так і по запитанням в пп, одразу видно що адміністратор знає як спулкуватись з людьми, видно що добре знає правила серверу
 

Artem Long

Форумний воїн
1. Artem Motor
2. Dantez_Vandimion
3. Моцний помагатор, швидка та якісна допомога, реально хороший спеціаліст з адміністративних питань.
 

Florian PIco

Просунутий
1. Florian Cristal
2. Dantez_Vandimion
3. Велика подяка адміністріції що був в потрібний час і місці, одразу як замітив порушення видав покарання, Обняв підняв)
 

hr1tan

Форумний воїн
1. Buster_Depressed
2. Dantez_Vandimion
3. Дякую, Шнюпсу, за швидку та якісну допомогу! Він дійсно добре розбирається в цій темі. Також, дайте йому нормальний сет, бо він бігає як бік. (дайте йому підвищення)
 

Ayato

Форумний воїн
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Yurii_Tramp
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Youn_Gii
3.Суть подяки: Швидка та якісна допомога, завжди спочатку попередежую, добрий та відповідальний адміністратор, рахую його на ГА треба ставить, тай просто люблю його і він вже як брат рідний який теж спочатку попереджає а потім б'є, а б'є боляче
 
Зверху