FAQ Подяки адміністрації сервера.

Roza Walker

Форумний воїн
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Roza Walker
2. .Ім'я_Прізвище адміністратора: En Zo
3. Суть подяки: Хочу виразити подяку за супер якісне виконання своїх обов'язків. Розбереться в ситуації та завжди допоможе. Побільше би таких адмінів.

John Wick

Форумний воїн
1.Ваше Ім'я_Прізвище: John Wick
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Misha Malone
3.Суть подяки: Моментальна допомога у пізню годину. Не встиг я вийти з меню ф10, як Misha Malone
вже стояв біля мене і одразу ж допоміг вирішити проблему. Професійна , швидка і компетентна допомога! Дуже вдячний!

Keanu Diaz

Форумний воїн
1.Ваше Ім'я Прізвище: Keanu Diaz
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Ruby Nash
3.Суть подяки: Моментальна допомога у вирішенні проблеми з ВІП статусом та БП.
Дякую!

1.Ваше Ім'я_Прізвище: Ruslan Ibis
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Lucifer Moore
3.Суть подяки:Топовий адмін завжди швидко відповідає на репорти.

Sergey

Просунутий
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Sergey_Shadow
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Filius Flitwick
3.Суть подяки: Cім'я Shadow дякує Filius Flitwick за чудове виконання своєїї роботи. Швидка реакція в складній ситуації

zamurchayka

Просунутий
1. Bohdan_Gargrom
2. Vlad_Gargrom
3. Адміністратор просто пушка я молився йому бог Влад я Владиський моя віра Владиська)))

Leonardo

Просунутий
1. Leonard Moss
2. Red Smoke
3. Швидко відповідає в діскорд, завжди допомагає, самий ліпший куратор.

Dominik_Morris

Просунутий
1. Dominik_Morris
2. Ruby_Nash, Vlllad_Gargrom, Bo Gush
3. Ruby_Nash - Дуже приємний адміністратор, який виконує дуже добре свої обовзки, куратор який допоможе в любому випадку та надає правильну і зрозумілу відповідь.

Vlllad_Gargrom - Бистро та зрозуміло відповідає та допомагає гравцям по репорті та в дискорді, дуже круто мати на сервері такого адміністратора, для якого можна завжди написати і Він допоможе в будь якій ситуації.

Bo_Gush - Знайомі ми дуже рідко, але Ваша допомога та ввічливість показує Вашу підтримку та допомогу яку Ви робите як і на сервері, та навіть куратором, завжди можна звернутися і отримати ПОЗИТИВНУ/ПРАВИЛЬНУ інформацію.

Бажаю всім Вам гарного настрою, та завжди мати таку відвертість до гравців.(y)❤️

Samuru Hatake

Форумний воїн
1. Samuru Hatake
2. Lucifer Moore, Red Smoke
3. Lucifer Moore - спокійна, ввічлива, приємна у спілкуванні людина. Як куратор завжди відповідав на всі запитання, надавав підтримку, там де це було потрібно.
Red Smoke - титан цього проекту, на його плечах тримається стейт і не тільки. Завдяки його підтримці і допомозі стало можливим впровадити багато корисних та позитивних змін на даному проекті.

Дякую обом адміністраторам за їхню роботу.

Dantez Vandimion

Молодший адміністратор
Молодший адміністратор
1. Dantez Vandimion
2. Red Smoke, Mo Sizlak
3. Mo Sizlak - найкращий куратор LSPD, якого я особисто застав, допомагає мені у всіх питаннях і вирішує їх максимально швидко.
Red Smoke - такої людини, яка настільки круто і якісно відноситься до своєї роботи давно не бачив, адміністратор, з якого особисту беру приклад, як вести себе у стресових і конфліктних ситуаціях.
Щиро хочу бачити обох адміністраторів у подальших своїх сроках на посаді шефа LSPD.

Vlad_Lisnichuk

Просунутий
1. Vlad_Lisnichuk
2. Red Smoke.
3. Якісна робота, швидко відповідає коли напишеш, допоможе все розуміє може допомогти, йому легко довіритись.

Kakashy Motor

Форумний воїн
Лідер Emergency Medical Services
1. Kakashy Motor
2. Dany Stormborn
3. Всі чотири сроки вона була з нами в емс, і допомагала зі всим чим ми просили, дякую, сподіваюсь ви і надалі будете нам допомагати

Reney Pavlucci

Новачок
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Orest Pavlucci
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Ha Yan
3.Суть подяки: Швидка та якісна допомога , прекрасний адміністратор, вирішує та розуміє будь яку проблему.

Danulo Morris

Просунутий
Лідер The Marabunta Grande
1. Danulo Morris
2. Vllad Gargrom
3. Швидка та якісна допомога, завжди готовий допомогти та прослідкувати за РП

slyxxi

Просунутий
1. Makson_Kayfulino
2. Misha Malone
3. Швидка та якісна допомога, вирішує та розуміє будь яку проблему і найкращий куратор.

Vlad_Lisnichuk

Просунутий
1. Vlad Kayfulino
2. Misha Malone
3. Хочу подякувати такому прекрасному адміністратору як Misha Malone якісне виконання своїх обов'язків адміністрації, швидко відповідає на репорти, кращий куратор Los Santos Vagos , поважаю, продовжуй так далі!

pavloprocenko

Форумний воїн
1. Pavlo_McQueen
2. Misha Malone
3. Швидка та якісна допомога, вирішує та розуміє будь яку проблему і найкращий куратор.

Зверху