FAQ Подяки адміністрації сервера.

Tag Kridz

Головний Адміністратор
Команда форуму
ГЛ.Адміністратор
Шановні гравці, тепер у вас є можливість похвалити адміністраторів нашого сервера за роботу!
HOicTca.png

Зразок подяки:
1.Ваше Ім'я_Прізвище:
2.Ім'я_Прізвище адміністратора:
3.Суть подяки:

HOicTca.png

Заборонено:
Мат і образи.
Видавати неправдиву інформацію за дійсну.

Повідомлення не по темі буде видалено, а людина отримає БАН ФА.
 

Monkey

Просунутий
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Monkey Escobar
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Andriy Kozak
3.Суть подяки: Гарно розуміє проблему, швидко виконує, та просто дуже хороший адміністратор!
 

Roza Kitty

Просунутий
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Roza Kitty💜
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Fudo Yosida❤️🔥
3.Суть подяки: Чудовий адміністратор , який не тільки думає про покарання гравців , а попередить і допоможе в любу хвилину (респект) (y)🌸❤️
 

xchippa

Просунутий
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Aki Yoh
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Slon Island
3.Суть подяки: Приємний, відзивчивий адміністратор. Швидко відповідає на прохання та запитання. Завжди виконує та рішає проблему в найкоротші терміни. Особисто мені допомагав 3 рази на протязі 20-30 секунд вже проблема була вирішена. Більше б такої відзивчивої адміністрації!
 

Daniello Castello

Форумний воїн
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Daniello Castello
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Chini Chinook,Max Rodriguez,Andriy Kozak,Slon Island
3.Суть подяки: Максимально приємні адміністратори,завжди відповідають і швидко допомогають,добре розуміють ситуації і виконують роботу зі справедливістю.Дуже вдячний за вашу роботу! < 3​
 

Rasl

Просунутий
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Rasl_Castello
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Max_Rodriguez Andriy Kozak Chini_Chinook:devilish:
3.Суть подяки: Найкращі адміністратори, завжди допоможуть та доступно розяснять, з максимальною повагою та розумінням відносяться до гравців, і просто хороші люди. Дякую вам за хорошу роботу!!!!
 

Oliver White

Форумний воїн
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Oliver White
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Tag Kridz

3.Суть подяки: Було темно, світло догорало, але він зробив це, він єдиний хто взяв і одобрив бізвар, незважаючи на все, на всі труднощі і складнощі життя. Я дякую за ту мить, коли я у темряві без світла посміхнувся та побачив зелений колір під бізваром, я дякую за цю мить, яка подарувала мені незабутні позитивні емоції, память про це назавжди буде у моєму серці
❤️.


 

Yuriy Castello

Форумний воїн
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Yuriy Castello
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Tag Kridz

3.Суть подяки: Дуже дякую тобі за твоє бачення і розуміння ситуації, за шведке реагування і виправлення ситуацій які стоять перед тобою, справедливий та сильний адміністратор ! Велике Дякую ! ❤️
 

TMT vidi

Просунутий
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Andy Wakami
2.Ім'я_Прізвище адміністратора:
Red Smoke


3.Суть подяки: Дуже дякую швидку та якісну та швидку роботу
 

SERGO4299

Просунутий
1 Ваше Ім'я_Прізвище: maksim shoterskiy
2 .Ім'я_Прізвище адміністратора: Jason_Fisher
3 Суть подяки: Всігда відповідає, допомогає, самий лудший адмін Nexus rp лудший фермер года (y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)(y)
 

Nathaniel Richardson

Просунутий
Передаю велику подяку від всього коллективу YAKUZA
За вчасну допомогу та підримку у всіх питаннях!
За розуміння та терпіння!
За чесність та людяність!
Бажаю успіхів та процвітання Вам і цьому проекту!
Ruby_Nash

🐾

Yaye_Groot

🐾




💕YAKYZA100

 

Tony Gun

Просунутий
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Tony Gun
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Hey Arnold
3.Суть подяки: виражаю благодарність адміністратору за холодний(Frost) та незалежний розсудок, та гарно виконану роботу!(y)
 

Benedict Forbes

Просунутий
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Demian_Forbes
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Pro_Rock
3.Суть подяки: Якісна робота, швидкі та корисні відповіді на репорти, дуже дружелюбний адміністратор.❤️
 

Angelo Luciano

Форумний воїн
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Javier_Martinez
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Pro_Rock
3.Суть подяки: Досить швидко відгукнувся та намагався усіма методами допомогти у вирішенні проблеми (у кінцевому результаті проблема була вирішена). За що йому - величезна подяка =)
 

John Wick

Форумний воїн
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Jason Fisher
2.Ім'я_Прізвище адміністратора:
Chini Chinook

3.Суть подяки: Дуже хороший адміністратор, який допомагає в будь-яку мить, завжди вислухає і допоможе!
 

Youngi Tisy

Просунутий
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Hugo Tisy
2.Ім'я_Прізвище адміністратора:Yaye Groot
3.Суть подяки: Завжди готовий допомогти, швидко реагує на питання гравців, дякую вам за вашу працю!!!❤️
 

sddfg

Форумний воїн
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Ivan Malkovic
2.Ім'я_Прізвище адміністратора:Lucifer Moore
3.Суть подяки: Адміністратор з дуже крутим показником онлайну, чітко відслідковує всі порушення, оперативно реагує на заклики про допомогу. Дуже приємно, що з приходом нових молодших адміністраторів, життя на проекті стає кращім і спокійнішим.
 

Enzo White

Форумний воїн
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Enzo White
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Moty Smith
3.Суть подяки: дуже чемний, завжди компетентно обробляє репорти
 

TMT vidi

Просунутий
1.Ваше Ім'я_Прізвище: Andy Forbes
2.Ім'я_Прізвище адміністратора: Lucifer Moore
3.Суть подяки: Швидка та якісна допомога , компетентна людина
 
Зверху