FAQ Ваші пропозиції щодо покращення функціоналу/правил

Mike Martini

Просунутий
Ваше ігрове Ім'я та Прізвище: "Mike Martini"

Ваша пропозиція / нововведення:

Додайте будьласка декілька полей для сімей. Неможливо взяти поле, 7 сімей на одне поле, а щодня сімей стає ще більше.
Або добавте якісь привелії до тієх сім'ї яка має особняк: наприклад щось типу огороду для маєтку.
 

Adam_Geller

Форумний воїн
Ваше ігрове Ім'я та Прізвище: Adam_Geller.
Що найбільше вам не подобається: Покарання за DM замале.
Ваша пропозиція / нововведення: Ввести покарання за DM від 3 годин.
 

Hey Arnold

Старший адміністратор
Старший адміністратор
Ваше ігрове Ім'я та Прізвище: Adam_Geller.
Що найбільше вам не подобається: Покарання за DM замале.
Ваша пропозиція / нововведення: Ввести покарання за DM від 3 годин.
Вітаю Adam Geller!
Переглянувши вашу пропозицію можу сказати наступне - Покарання згідно пункту 7.9 ЗП (DM) саме по собі передбачає покарання від 60 хвилин, тобто більше при масових або повторних порушеннях. Покарання від 60 хвилин є гуманним для першого разу, звичайно при повторних порушеннях покарання буде видаватись більше.
 

Doe

Новачок
Після обнови змінили систему пального та баків, в результаті всі машини були урізані в об'ємі. Тобто, раніше бак був 120, а тепер став наприклад 80. Це ще пів біди. Автомобіль раніше споживав 1 літру в хвилину, а тепер споживає 2 літри кожну хвилину. Тобто бак в 80 літрів витрачається за 40 хвилин їзди.

Якщо ви зменшили баки "до реалістичних значень", то змініть і до реалістичних значень витрату пального, де 5 літрів це буде їзда на 100 кілометрів.

А краще буде, якщо повернете стару систему з 1 літрою і місткими баками.
 

vladk1tz

Новачок
Ваше ігрове Ім'я та Прізвище: Vlad_Kitz
Що найбільше вам не подобається: кількість полігонів у графічних модельках авто
Ваша пропозиція / нововведення: можливість вибору якості завантажуваних матеріалів серверу(моделі авто)
Детальний опис: Зробити можливість вибору якості модельок авто, наприклад: у меню вибору персонажа, після чого сервер запропонує перезапустити сеанс. Моделі авто(йдеться про ті, що було додані, а не рокстарівські) зараз досить сильно навантажують системи гравців зі слабкими ПК(2.8 ГГц, 8 ГБ оперативної і 1 ГБ відеопам'яті, з особистого прикладу), особливо при великому скупченні транспорту та гравців. Пропоную зробити більш урізані( за кількістю полігонів) модельки для"стандартної якості" й залишити нинішні для "високої" чи "поліпшеної".
 

Doe

Новачок
Ваше ігрове Ім'я та Прізвище: "Volly Doe"
Що найбільше вам не подобається: Система внесення гравців до чорних списків.
По суті зараз внесення людей до чорного списку фракцій це чисто суб'єктивно-блатова система, яка передбачає, що кар'єру будь-якої людини можна зруйнувати лише за наявності деяких огріхів помножених на бажання людини, яка вносить зіпсувати комусь репутацію, чи життя у вигляді можливостей.
Ваша пропозиція / нововведення: Переробити систему чорних списків.
Детальний опис ( Повністю прописати вашу пропозицію ): Необхідно розробити чіткі правила за які фракції можуть вносити до власного чорного списку чи чорного списку State, щоб тільки за порушення цих правил могли дійсно відправити "гуляти". У всіх інших випадках повинні накладатись дисциплінарні стягнення. Окрім того, необхідно також переглянути чорні списки по паспорту, адже за тих чи інших обставин людина може виправитись, а тут по паспорту можуть розмазати геть людину.
 

Gandolf

Просунутий
Ваше ігрове Ім'я та Прізвище: Gandolf Siryy
Пропоную доповнити загальні правила, а саме пункт 3.21.

3.21 Заборонено обходити анти-АФК систему шляхом використання багів/недоробок/анімації/"Вилки в клаві". | KICK, при повторному порушенні BAN - від 1 до 3 днів
 

Sebastian_Castellanos

Просунутий
Ваше ігрове Ім'я та Прізвище: "Mickey Fujiwara"
Що найбільше вам не подобається: "Функціонал, а точні відсутність того функціоналу тюрьми."
Ваша пропозиція / нововведення: "Можливість скорочення строку в тюрьмі завдяки виконанню різного роду завдань"
Детальний опис: добавити в тюрьму місії на прибирання двору, або готівлі супчику для в'язнів. А за виповнення цих місій невеличке скорочення строку.
 

fric365

Просунутий
Ваше ігрове Ім'я та Прізвище: "Ім'я_Прізвище" Wade_Kosmolet
Що найбільше вам не подобається: Немає на форумі "Путівник для гравців-початківців"
Ваша пропозиція / нововведення: Зробіть" Путівник для гравців-початківців"
Детальний опис ( Повністю прописати вашу пропозицію ): Зробіть" Путівник для гравців-початківців", на форумі щоб там був розписаний весь +- функціонал сервера про крайм держ, як що робити як забити капт і т.д.
 

UgaBuga

Просунутий
1. Andriy Brazen
2. Що немає цього функціоналу
3. Добавити можливість продавати/передавати сім'ю
4. Добавити цю можливість через обмін майном
 

Leo Livingston

Новачок
Ваше ігрове Ім'я та Прізвище: Leo Livingston
Що найбільше вам не подобається: Анімація ведіння за собою
Ваша пропозиція / нововведення: Нова анімка ведення за собою
Детальний опис: Замінити стару анімку ведіння за собою, томущо: Це не виглядає по рп, і не виглядає прикольно це дефолтний дефолт, отже я прошу замінити анімку ведіння за собою нормальну: наприклад, як по рп заламав людину та повів за собою.
 

Elison

Просунутий
Andriy_Brazen

То що маски вилазять за текстури

Пофіксити маски бо в деяких людей вони вилізають за текстури тіла (в тому числі в мене), добавити можливість свистіти як на 5 рп, добавити щоб можна було налаштовувати бінди під себе як на 5 рп, добавити щоб можна було налаштовувати приціл як на 5 рп.

Зробити якусь настройку для того щоб налаштувати приціл/бінди це буде зручно і добавити можливість свистіти на якийсь бінди наприклад якісь цифри або ще щось
 

Leonardo

Просунутий
1. Leonard_Moss
2. Того що цього всього нажаль немає на сервері.
3. Постаратись зробити це все так як це дуже підвищить онлайн і буде мотивація грати на сервері. Нище розписано
4. Федеральну тюрму, Саспу, Шерифський департамент, і тд (скажите а навіщо добавляти якщо і так онлайну немає? Так це прибавить онлайн гравці заходять на сервер пограють побачать що тут не цікаво бо не має контенту і виходять і ідуть на інші сервери), добавити аналог закура/запіва для держ структур, добавити "рп біндер" в гру щоб не качати різні програми і добавити можливість робити особистий біндер і ділитись його з іншими гравцями, добавити ботів в фракціях щоб видавав заряд щоб це контролювалось Лідером/Деп Лідером, набрати більшу команду разрабів бо 2 людини роблять більше помилок чим обнов, добавити в аукціоні добавлять свої машини/хати/бізнеси/одяг, добавити більше зброї в меню крафта/ в ган шопи, добавити можливість купувати бронижилети в ганшопах тому що бронижилети можуть бути корисні будь де на мисливстві а коли туда приїжджає лспд щоб перевірити ліцензії і на тобі бронік це дуже нормально, нарешті дати комусь посаду Зам.ГА, добавити голосовий мегафон щоб можна було говорити так і в мікрофон так і на якусь клавішу нажимати і говориться якийсь голос це зручно бо коли відкидуєш через рп біндер це дуже не зручно.
 

Leonardo

Просунутий
1. Leonard_Moss
2. Того що цього немає на сервері (
3. Нище розписано це буде більш зручніше для гравців
4. Нова анімація ведіння коли людина в стяжках/кайданках наприклад як на 5 рп коли можна бігати тримаючи людину, добавити також голосову рацію для всіх фракції це буде дуже зручно ніж переписуватись і також добавити коли говориш в рацію анімацію якусь.
 

Leonardo

Просунутий
1. Leonard Moss
2. Того що нема цієї функції!
3. Обновити функціонал хат/квартир
4. Щоб добавили більше функцій до хат і квартир в квартирі щоб давати доступ до вибраної шафи, відкривати/закривати двері, спавнити машини на парковці і тд
 
Ваше ігрове Ім'я та Прізвище: James_Livingston
Що найбільше вам не подобається:
Доброго ранку,дуже не подобається,що авто з БП не можна продати.Перекупував кучу донатних кейсів ну от прям достатню кількість для того,щоб хоть щось толкове з нього випало,добре Бог з ним заробляйте…
І тут сталось чудо з кейсу бп випала ауді рс7 ну тіпа не мєга жир но тоже піде.І ти такий думаєш ну нарешті за весь час хоть шось
І виявляється її можна продати тільки на звалище.
З донатних кейсів нічого не випадає то тут як випало з бп то треба зробить так щоб не можна було продать за гроші
бо це ж заробить і не піде донатить.
Чесно ну це вже аж смішно…

Ваша пропозиція / нововведення:
Як мінімум дозволити продавати автомобілі з бп на ринок та на руки,щоб були як повноцінні авто.
 
Зверху