Закон "Про діяльність Колегії Адвокатів на території штату Сан-Андреас"

Статус
Закрита.

Tag Kridz

Головний Адміністратор
Команда форуму
ГЛ.Адміністратор
Розділ 1.
Загальні положення

Стаття 1. Колегія Адвокатів – публічна асоціація дипломованих фахівців, яка підпорядковується Законодавству штату Сан-Андреас Голові Колегії Адвокатів та Генеральному Прокурору.

Стаття 2. Керівництво діяльністю Колегії Адвокатів здійснює Голова Колегії Адвокатів (Глава), Міністр Юстиції, Губернатор та їх заступники.
Примітка: Глава, Міністр Юстиції, Губернатор та їх заступники, здійснюють видачу адвокатських ліцензій та контроль за діяльністю Колегії Адвокатів.

Стаття 3. Заступник Голови Колегії Адвокатів має ті ж права та обов'язки, що й сам Голова Колегії Адвокатів, однак залишається в його безпосередньому підпорядкуванні.

Стаття 4. Колегія Адвокатів займається наданням послуг з надання юридичної допомоги, у тому числі представництвом у суді, а також консультуванням громадян штату та членів державних (федеральних) структур з питань застосування Законодавства.

Стаття 5. Колегія Адвокатів складається з державних та приватних адвокатів, а також проводить стажування з підвищенням кваліфікації для стажерів/асистентів/юристів, які перебувають у підпорядкуванні Голови Колегії Адвокатів. Примітка: стажерам/асистентам/юристам, які проходять практику з підвищенням кваліфікації з адвокатської діяльності дозволяється займатися лише консультацією громадян та спостереженням за процесуальними діями.

Стаття 6. Приватний адвокат – дипломована приватна особа, яка здійснює приватну адвокатську діяльність, за наявності, внесеної до Реєстру, ліцензії «Приватного адвоката».

Стаття 7. Державний адвокат – призначений Головою або його заступником, співробітник Уряду, який перебуває в Колегії Адвокатів, має державну ліцензію на провадження адвокатської діяльності та здійснює свою діяльність від імені держави.

Стаття 8. Адвокат має право надсилати письмові адвокатські запити до державних органів та недержавних організацій, а також на адресу конкретних посадових осіб та громадян для отримання відомостей та матеріалів, у тому числі довідок, виписок, відео- та фото матеріалів, а також інших документів, необхідних для надання юридичної допомоги.
Примітка: Це право мають приватні адвокати на підставі та в рамках укладеного з громадянином договору (контракту) затверджений на надання юридичної допомоги, а також державні адвокати призначені обвинуваченому у кримінальній справі судом. Зазначені особи зобов'язані надати адвокату відомості та матеріали, що витребуються, або дати відповідь про неможливість їх надання протягом 24 годин з моменту отримання адвокатського запиту.
Примітка: У цій статті під неможливістю надання відомостей та матеріалів мається на увазі таке:
- відсутність у особи потрібних відомостей та матеріалів;
- запрошені відомості і матеріали, що відносяться до державної таємниці.



Розділ 2.
Права членів Колегії.

Стаття 8. Адвокат має право надсилати письмові адвокатські запити до державних органів та недержавних організацій, а також на адресу конкретних посадових осіб та громадян для отримання відомостей та матеріалів, у тому числі довідок, виписок, відео- та фотоматеріалів, а також інших документів, необхідних для надання юридичної допомоги.
Примітка: Це право мають приватні адвокати на підставі та в рамках укладеного з громадянином договору (контракту) на надання юридичної допомоги, а також державні адвокати призначені обвинуваченому у кримінальній справі судом.
Зазначені особи зобов'язані надати адвокату відомості та матеріали, що витребуються, або дати відповідь про неможливість їх надання протягом 24 годин з моменту отримання адвокатського запиту.
Примітка: У цій статті під неможливістю надання відомостей та матеріалів мається на увазі таке:
- відсутність у особи потрібних відомостей та матеріалів;
- запрошені відомості і матеріали, що відносяться до державної таємниці.

Стаття 9. Опитувати осіб, за їх згодою, які, ймовірно, володіють інформацією, що відноситься до справи, за якою адвокат надає юридичну допомогу.

Стаття 10. Збирати та подавати предмети та документи, які можуть бути визнані речовими та іншими доказами, у порядку, встановленому Законодавством.
Стаття 10.1. Збір предметів і документів адвокатом здійснюється при розслідуванні або судочинстві на добровільній основі, відповідно до законодавства і не має характеру примусу.
Стаття 10.2. Предмети та документи, зібрані адвокатом надаються на визнання як речовий доказ співробітникам, які здійснюють розслідування, або суду у провадженні якого перебуває справа.
Стаття 10.3. Визнання наданих адвокатом предметів та документів як речових доказів та їх залучення до справи провадиться співробітником або судом.

Стаття 11. Залучати різних спеціалістів для роз'яснення питань, пов'язаних із наданням юридичної допомоги.

Стаття 12. Безперешкодно зустрічатися зі своїм підзахисним наодинці, у стінах будівель LSPD, у приміщеннях спеціально призначених для цього, в умовах, що забезпечують повну конфіденційність. Запит про розмову може бути поданий як ув'язненим, так і адвокатом.
Примітка до статті 12. Обмеження кількості зустрічей із підзахисним: не більше 2 разів на добу, та не більше 30 хвилин за тривалістю кожної, якщо людина вже відбуває покарання у місцях ув'язнення. Проміжок між кожною зустріччю має бути не менше однієї години.
При здійсненні юридичної допомоги особі, затриманій за підозрою у скоєнні злочину, порядок проведення зустрічі адвоката з підзахисним визначається Процесуальним Кодексом.

Стаття 13. Безперешкодно надавати юридичну допомогу затриманому відповідно до Процесуального Кодексу.

Стаття 14. Фіксувати (у тому числі за допомогою технічних засобів) інформацію, що міститься у матеріалах справи, за якою адвокат надає юридичну допомогу, дотримуючись при цьому законодавства про державну таємницю.

Стаття 15. Здійснювати свою діяльність незалежно від часу доби.

Стаття 16. Адвокат має право запропонувати збільшити суму виходу під заставу, але не вищу, ніж у 2 рази від суми, що передбачена у порушеній статті.

Стаття 17. Адвокат не має права призначити суму застави меншу, ніж передбачена порушеною статтею. Розрахунок мінімальної суми застави здійснюється залежно від терміну ув'язнення/обмеження волі: 3.000$ - 20 діб/2 роки.

Стаття 18. Співробітник правоохоронних органів зобов'язаний роз'яснити затриманому та адвокату затриманого інформацію з причин затримання, арешту або ув'язнення.

Стаття 19. Адвокат не має права випустити затриманого під заставу з ІТТ LSPD у випадках, передбачених статтею 4.11 Адміністративно-Кримінального кодексу, а також з наступних причин:
⁃ Ув'язнений засуджений за 4 і більше статтями;
⁃ Ув'язнений є рецидивістом. Рецидивом злочину визнається вчинення умисного злочину особою, яка має судимість за раніше вчинений умисний аналогічний злочин, тобто вчинений за тими самими статтями АКК (інформація щодо вчинених злочинів повинна підтверджуватись пред'явленням справ);
⁃ Ув'язнений не має обумовленої суми для виходу під заставу.

Стаття 20. Співробітнику правоохоронних органів заборонено перешкоджати адвокату, який має ліцензію та внесений до відповідного реєстру, у виконанні своїх обов'язків передбачених цим Законом.

Стаття 21. Співробітник правоохоронних органів не має права перешкоджати проходу адвоката в камеру попереднього ув'язнення (ІТТ) або приміщення Федеральної в'язниці, якщо такий підхід зумовлений необхідністю зустрічі з підзахисним.

Стаття 22. Державний адвокат має право цілодобово перебувати лише на території ІТТ LSPD для швидкого надання юридичної допомоги затриманим громадянам.
При цьому державному адвокату заборонено відволікати співробітників правоохоронних органів від виконання службових обов'язків та/або створювати перешкоди їхній діяльності.
Якщо адвокат готовий надати юридичну допомогу затриманому, запит до рації департаменту робити не потрібно.

Стаття 23. Стажери/асистенти/юристи, які проходять стажування, мають право перебувати на закритих територіях, доступних адвокатам, перебуваючи у супроводі Голови Колегії Адвокатів, його заступника або державного адвоката для спостереження за ходом процесуальних дій.
Стаття 23.1 У такому випадку стажер/асистент/юрист прирівнюються до статусу адвоката, однак не більше трьох стажерів/асистентів/юристів може перебувати на території, що охороняється, для спостереження за процесуальними діями. стажерам/асистентам/юристам суворо заборонено втручатися у процесуальні дії та/або створювати перешкоди суб'єктам затримання, інакше останні можуть вимагати залишити заборонену територію чи місце проведення процесуальних дій..




Розділ 3.
Обов'язки членів Колегії.

Стаття 24. Чесно, розумно та сумлінно відстоювати права та законні інтереси свого підзахисного всіма не забороненими законодавством способами.

Стаття 25. Здійснювати захист прав та інтересів свого підзахисного в Суді.

Стаття 26. Дотримуватися чинного законодавства та дотримуватися законних наказів свого начальства.

Стаття 27. На вимогу пред'являти адвокатську ліцензію або посвідчення будь-якій посадовій особі, уповноваженій здійснювати нагляд за ними.

Стаття 28. На вимогу пред'являти адвокатську ліцензію або посвідчення будь-якому співробітнику правоохоронних органів для знаходження/перебування на території місць обмеження волі або для виконання законної вимоги адвоката.




Розділ 4.
Заборони для членів Колегії

Стаття 29. Адвокату заборонено надавати юридичну допомогу особі, яка звернулася за наданням юридичної допомоги, у разі якщо надання допомоги свідомо порушує чинне Законодавство.

Стаття 30. Займати у справі позицію всупереч волі свого підзахисного, за винятком випадків, коли адвокат переконаний у наявності самооговору підзахисного.

Стаття 31. Робити публічні заяви у суді про доведеність провини підзахисного, якщо той її заперечує.

Стаття 32. Використовувати стосовно співробітника правоохоронних органів інформацію, яка не стосується розгляду справи клієнта

Стаття 33. Відмовитися від прийнятих на себе зобов'язань щодо захисту.

Стаття 34. Будь-які відомості та інформація, довірені адвокату під час конфіденційної розмови, є адвокатською таємницею. Адвокат не має права розголошувати ці відомості без згоди підзахисного, а також будь-який співробітник не має права наказувати адвокату розкрити їх.
Примітка: Жодні аргументи чи звинувачення не можуть бути побудовані на конфіденційній інформації довіреній адвокату.




Розділ 5.
Ліцензія приватної адвокатської діяльності

Стаття 35. Ліцензія «Приватного адвоката» - документ, що підтверджує право на ведення приватної адвокатської практики на території штату Сан-Андреас, може бути відкликана за порушення Законодавства штату Сан-Андреас або цього положення.

Стаття 36. Голова Колегії Адвокатів, Губернатор, Міністр Юстиції та їх заступники можуть влаштовувати перевірки членів Колегії на знання законодавчої бази та у разі незадовільних результатів перевірки анулювати ліцензію. Така перевірка може бути проведена у будь-який момент, а її результатом може стати, задовільне проходження перевірки без застосування санкцій, переатестація з тимчасовим усуненням від адвокатської діяльності, анулювання ліцензії на зайняття адвокатською діяльністю (в залежності від результатів перевірки). Проходження переатестації повинно бути здійснено в термін до 5 днів, в іншому випадку - ануляція ліцензії.

Стаття 37. Для отримання ліцензії приватного адвоката необхідно мати медичну довідку з діагнозом "Здоровий" від медичної комісії, відсутність діючих судимостей, знати Закон “Про діяльність Колегії Адвокатів на території штату Сан-Андреас”, а також всю законодавчу базу загалом, а також сплатити 10.000$ за проведення та складення іспиту і 70000$ за ліцензію, пільги.
Примітка: Людина, яка змінила Ім'я та/або Прізвище, має можливість змінити дані в реєстрі державних та приватних адвокатів за наявності номера паспорта в реєстрі.
⁃ Вартість цієї послуги складає 20.000$.
⁃ При зміні паспортних даних власник ліцензії приватного адвоката зобов'язаний протягом 48 годин повідомити про це Голову колегії адвокатів або його заступника.
⁃ Невиконання цієї вимоги тягне за собою анулювання ліцензії приватного адвоката.
⁃ Під час укладання шлюбного договору та зміни прізвища у зв'язку із заміжжям/одруженням необхідно повідомити Голову колегії адвокатів, Міністра Юстиції або їх заступника протягом 48 годин з моменту зміни прізвища для безкоштовної зміни даних у реєстрі.

Стаття 38. Ліцензія на ведення адвокатської діяльності видається строком на один місяць, після чого її необхідно подовжити, сплативши 10.000$ за проведення та складення іспиту і 40.000$ за ліцензію, пільги.

Стаття 39. Приватний адвокат при наданні юридичної допомоги має ті ж права, обов'язки та заборони відповідно до закону “Про діяльність Колегії Адвокатів на території штату Сан-Андреас”, що і державний адвокат.

Стаття 40. Співробітники державних структур, органів прокуратури та судді не мають права займатися адвокатською діяльністю та використовувати ліцензію «Приватного Адвоката».
Стаття 40.1 Якщо громадянин з ліцензією «Приватного адвоката» влаштовується на роботу до державних структур, органів прокуратури та суду, він зобов'язаний повідомити Голову Колегії Адвокатів або Міністра Юстиції чи їх заступників протягом 24 годин з моменту укладання трудового договору з роботодавцем для заморозки ліцензії. Невиконання цієї вимоги спричиняє анулювання ліцензії приватного адвоката.
Стаття 40.2 Для розморожування ліцензії «Приватного адвоката» необхідно надати заяву про звільнення з держструктури, Міністр Юстицій, Голові Колегії Адвокатів або також його заступникам у будь-якому вигляді.
Стаття 40.3 Ліцензія анулюється при порушенні приватним адвокатом закону про Колегію адвокатів, або Адміністративно-Кримінального кодексів з подальшим відбуванням терміну ув'язнення в ІТТ LSPD.




Розділ 6.
Правила взаємодії приватного адвоката та державних структур

Стаття 41. Приватний адвокат має ті ж права, обов'язки та заборони, що й державні адвокати.

Стаття 42. Заборонено перебування приватного адвоката на закритих територіях, у тому числі у місцях обмеження волі без підстав для виконання своїх обов'язків або після закінчення їх виконання.

Стаття 43. Приватний адвокат, виконуючи свої обов'язки, повинен шанобливо ставитися до громадян та працівників державних структур.

Стаття 44. Для надання юридичних послуг, адвокат повинен укласти договір (контракт) з клієнтом або організацією, офіційно затверджений нотаріусом та зареєстрованим у єдиному реєстрі договорів.
Примітка: Жоден документ(контракт) або нормативно-правовий акт не затверджений нотаріусом - вважається недійсним.

Стаття 45. Якщо у приватного адвоката укладено договір з будь-якою організацією, він має право надавати юридичні послуги всім працівникам цієї організації, у тому числі захист під час затримання та Суду, а також вихід під заставу.
Уточнення: Договір про надання юридичних послуг між адвокатом та організацією укладається виключно з керівником організації або його заступником.

Стаття 46. Приватний адвокат, виконуючи свої обов'язки, зобов'язаний дотримуватись ділового стилю одягу, що повністю відповідає Етичному Кодексу.

Стаття 47. Договір(контракт) між приватним адвокатом та особами які заключили з ним договір(контракт) для надання юридичних послуг закінчується з моменту припинення діючої ліцензії приватного адвоката.

Стаття 48. Приватний адвокат не може заключити нотаріальний договір із собою , та відстоювати таким чином свої права при затриманні.
 
Останнє редагування модератором:
Статус
Закрита.
Зверху