Заявки на посаду лідера Bloods Street

Hey Arnold

Старший адміністратор
Старший адміністратор
Шановні гравці, тут ви можете залишити заяви на посаду лідера Bloods Street
  • Не мати грубих порушень на сервері (за останій місяць);
  • Не мати активних покарань на сервері (бани/варни/мути/деморган);
  • Знання правил своєї структури та структур, які безпосередньо стосуються її;
  • Знання правил сервера;
  • Щоденний онлайн від 4-х годин;
  • Вік від 16 років;
  • Мати Discord.
IC інформація
Ім'я та прізвище персонажа:
Коротка біографія персонажа (Мінімум 4 речення):
Скріншот статистики персонажа (F10->Статистика):

OOC інформація
Ваше ім'я:
Країна та місто проживання, часовий пояс:
Ваш вік:
Ваш середній онлайн за добу:
Коротке есе про кандидата:
Досвід на керівних посадах на нашому сервері:
Досвід на керівних посадах на інших проектах:
Чи ознайомлені Ви із загальними правилами та правилами лідера? (Так або ні):
Ваш Discord:

Про призначення відбору буде повідомлено в цій темі, також тут будуть опубліковані кандидати які запрошені.
 

Mateo Montano

Просунутий
IC інформація
Ім'я та прізвище персонажа: Mateo Montano
Коротка біографія персонажа (Мінімум 4 речення):

Mateo Montano народився в бідному районі Брукліна в італійській родині. Його батько, Джованні Монтано, був працівником місцевої фабрики, а мати, Марія, працювала в крамниці. Хоча сім'я Монтано жила в скромних умовах, вони завжди підтримували один одного і виховували Матео з розумінням важливості сімейних зв'язків.

У віці 14 років Матео ставки зіткнувся з жорсткістю вулиць свого району. Він потрапив під вплив місцевих банд і швидко набув авторитету серед своїх ровесників завдяки своєй харизмі та рішучості. З часом Матео об'єднав кілька молодих людей і заснував своє власне кримінальне угрупування, яке отримало назву "Bloods".

Під керівництвом Матео "Bloods" стали впливовою силою в бруклінському підпіллі. Він вміло керував своїми людьми, дотримуючись внутрішніх правил і відстоюючи свою територію в боротьбі з конкуруючими бандами. Він також розвинув відносною взаємодію з італійським мафіозним угрупуванням, що дозволило йому розширити вплив "Bloods" на місцевий кримінальний підпіл.

Протягом років Матео став відомим як безжальний, але розумний лідер, який завжди знаходить шлях до досягнення своїх цілей. Він заслужив повагу вуличного світу та володіє великими ресурсами і впливом у місті.

Скріншот статистики персонажа (F10->Статистика):


Grand Theft Auto V Screenshot 2024.03.15 - 16.35.56.53.png
OOC інформація Ваше ім'я: Арсен
Країна та місто проживання, часовий пояс: Great Britain, Peterborough (GMT), UTC+0
Ваш вік: 17
Ваш середній онлайн за добу: 3-8 год.
Коротке есе про кандидата: Доброго сподіваюсь дня! Мене звати Арсен мені 17років зараз займаюсь навчанням та маю достатньо вільного часу для того щоб спробувати себе в ролі лідера це буде мій перший досвід, також я Лідер сім'ї Монтано, це означає що в мене є свій состав для лідерки сподіваюсь новим лідером Vagos стану саме я!
Досвід на керівних посадах на нашому сервері:
Head.Crime -Odessa- (Trezzini Crowley)
Head.TB -LSPD- (Andriy Doter)
Head.Discipline -Odessa- (Kimura)
Head.Event -Bloods- (Mahony Morris)
Head.Event -Poland- (Orlando Morris)
Досвід на керівних посадах на інших проектах: -
Чи ознайомлені Ви із загальними правилами та правилами лідера? (Так або ні): Так
Ваш Discord: 4rsennn
 

Thomas Javelin

Форумний воїн
IC інформація
Ім'я та прізвище персонажа: Jordan Javelin
Коротка біографія персонажа (Мінімум 4 речення): Джордан н
ародився 1972 року, у невеликому містечку Франції Сент-Емільйон, у сім'ї небагатого ткача. Його батько загинув до народження Джордана, а мати померла, коли йому було 5 років, все дитинство його виховували бабуся та дідусь. У 10 років він скоїв своє перше вбивство, використовуючи ніж. До школи він не ходив, бо вважав, що освіта йому не знадобиться у житті, пізніше став вуличним хуліганом, паралельно підробляючи токарем. Вже в ранньому віці, а саме в 16 років він вступає в одну з вуличних банд, а вже через рік він входить в оточення місцевого лідера цієї організації.У 1991 році його садять у в'язницю на 5 років за завдання тяжких тілесних ушкоджень, у 2003 його садять на 9 років за вбивство людини, але просидів він лише 6 років, виходячи з умовно-дострокового звільнення. Через рік після виходу із в'язниці він стає головою організації у Парижі. За його строку за три роки угруповання, в якому він складався з нікому невідомої банди, перетворюється на найвпливовішу і найбагатшу організацію, яка контролювала величезну кількість нелегальних сфер діяльності від барів і проституції до контрабанди та вбивств на замовлення.У 2013 році угруповання було під посиленим наглядом поліції Франції. У цей час Джордану було висунуто звинувачення в ухиленні від податків, з цього моменту розпочався тривалий судовий процес. 2018 року на Джордана була невдала спроба замаху в нічному клубі Монако, де член іншої банди вистрілив у живіт Джордану. Після цього всі в місті думали, що лідера найсильнішої банди вбили, але він таким чином вирішив залягти на дно і спробувати себе в іншому, незнайомому йому місті.
Скріншот статистики персонажа (F10->Статистика):
OOC інформація
Ваше ім'я: Роман
Країна та місто проживання, часовий пояс: Луцьк, Волинська область: часовий пояс (GMT+3)
Ваш вік: 18
Ваш середній онлайн за добу: 4-6 годин
Коротке есе про кандидата: Вчусь на будівельника. У вільний час займаюсь спортом та провожу на нексусі. Маю лідерські навички та завжди можу знайти спільну мову.
Досвід на керівних посадах на нашому сервері:

Leader Vagos,Ballas
Dep.Leader The Families/Poland/Bloods(x2)/Mara
Досвід на керівних посадах на інших проектах: -
Чи ознайомлені Ви із загальними правилами та правилами лідера? (Так або ні): Так
Ваш Discord: dreamer9999
 

Maison_Casual

Просунутий
IC інформація
Ім'я та прізвище персонажа: Maison Casual
Коротка біографія персонажа (Мінімум 4 речення):

Maison Casual народився і виріс у престижному районі Лос-Сантоса. Його батьки були успішними бізнесменами, які вкладали всю свою енергію у розвиток сім'ї. З дитинства Maison був звиклий до розкошів та комфорту, проте це не зробило його бездушним. Він завжди мріяв про власний успіх та впевнено крокував до нього.

Після закінчення престижного університету Maison вирішив самостійно підкорити світ бізнесу. За кілька років він зумів побудувати власну фінансову імперію, займаючись різними видами інвестицій та фінансових операцій.

Проте, разом зі своїм успіхом, Maison також почав відчувати нудьгу. Життя стало одноманітним, а адреналіну не вистачало. Тож, в один прекрасний день, він вирішив змінити своє існування та вирушив у світ гангстерських вулиць Лос-Сантоса.
Скріншот статистики персонажа (F10->Статистика):


OOC інформація
Ваше ім'я: Діма
Країна та місто проживання, часовий пояс: Вараш, Рівненська область, часовий пояс (GMT+3)
Ваш вік: 16
Ваш середній онлайн за добу: 4-6 годин
Коротке есе про кандидата: в основному вчу англійську мову та провожу час з друзями, у вільний час граю на нексусі.
Досвід на керівних посадах на нашому сервері:
Dep.Leader The Families
Dep.Leader Bloods
Dep.Leader Ballas
Head Rec The Families
Head GW Mara
Досвід на керівних посадах на інших проектах: -
Чи ознайомлені Ви із загальними правилами та правилами лідера? (Так або ні): Так
Ваш Discord: dim4_
 

lPowerss

Новачок
IC інформація

Ім'я та прізвище персонажа: Johny Breeze

Коротка біографія персонажа (Мінімум 4 речення): У дитинстві Джоні добре вчився. Але через те що він жив у бідному районі там було багато злочинних угруповань, через це він покинув школу та почав кататися по вулицям як його знайомі. В 14 років він почав займатися репом та вирішив піти працювати в звуко записну студію в надії написати свій альбом, він себе добре проявив там.Через деякий час він дізнався що насправді це було злочине угрупування, після цього його життя змінилося, він почав займатися криміналом разом з ними. В 21 рік він себе добре проявляв і його назначили на кирівничу посаду.

Скріншот статистики персонажа (F10->Статистика): 1713599768138.png



OOC інформація

Ваше ім'я: Денис

Країна та місто проживання, часовий пояс: Україна/Полтава/Київ

Ваш вік: 16

Ваш середній онлайн за добу: 11-17 годин

Коротке есе про кандидата: Доброго дня! Моє ім'я Денис мені 16 років, я Лідер сім'ї Breeze, маю багато вільного часу, хочу спробувати себе в ролі Лідера ,состава немає тому буду набирати.

Досвід на керівних посадах на нашому сервері: Dep.Head.Recruit.OM

Досвід на керівних посадах на інших проектах: Lead.Vagos, Head.Crime.Blood, Dep.Lead.LCN

Чи ознайомлені Ви із загальними правилами та правилами лідера? (Так або ні): Так

Ваш Discord: teskoooo
 

Archi Bandera

Просунутий
IC інформація



Ім'я та прізвище персонажа: Asap Undertakets

Коротка біографія персонажа (Мінімум 4 речення):Народився я в сибірі хоча батьки були родом з Одеси та їх пересилили . Точніше мене та батька . Тому що більшовики вбили мою маму . Так до 16 років я жив в сибірі в глубоких та тихих лісах наповнених дикими звірям . Але нас повернули назад до дому .

Скріншот статистики персонажа (F10->Статистика):





OOC інформація



Ваше ім'я: Денис

Країна та місто проживання, часовий пояс: Стокгольм , Швеція +1гож від Укр часу

Ваш вік:17



Ваш середній онлайн за добу: 3+

Коротке есе про кандидата: Привіт . Вже дуже довго часу граю на Nexus RP . Був у різних сімях та мав свою сімʼю . Брали лідерку та відствали її нормально . За собою косяків по житті не маю . Хочу вже і сам спробувати себе у ролі лідера . Маю невеличкий але гарний та не тупий склад .

Досвід на керівних посадах на нашому сервері: Dep.Lead The fam and Poland мафія , Hed.Rec Yak and Poland мафія, Dep.Head.Rec The fam Hed.CAPT The ballas

Досвід на керівних посадах на інших проектах:На інших проектах не грав підтримую тільки Nexus RP

Чи ознайомлені Ви із загальними правилами та правилами лідера? (Так або ні): з загальними так а для лідера ні но підовчуся .

Ваш Discord: wi_nst_on
 

Andriy Korolevsky

Просунутий
IC інформація
Ім'я та прізвище персонажа: Andriy Korolevsky
Коротка біографія персонажа (Мінімум 4 речення):

Андрій народився в Італії на Сицилії в бідній сім'ї. До 15 років Андрій навчався в школі коли йому виповнилося 16 він вирішив покинути школу щоб допомагати сім'ї. Коли йому виповнилося 18 він вирішив що з нього хватить жити не нищеті, після чого він взяв всі свої 348$ та переїхав в штат Nexus. Після чого найшов звуко записну студії Bloods працював він там прибиральником. Через 3 місяці він дізнався що на справді знаходиться в приступному угрупуванні йому все показали та він вирішив що для нього буде краще залишитися в них.
Через 2 роки Андрій добився великих успіхів і банді та зайняв руководящу посаду.
и та кришування цілих районів
Скріншот статистики персонажа (F10->Статистика):

1713623095681.png


OOC інформація
Ваше ім'я: Михайло
Країна та місто проживання, часовий пояс: Україно Львів УКР
Ваш вік: 15 (через 11 днів 16)
Ваш середній онлайн за добу: 5-6
Коротке есе про кандидата:
Мене звати Михайло мені 15 років, маю багато вільного часу, хочу бути лідером,состава думаю буде
p.s. З іншого проекту сімя Gonzalez.
Досвід на керівних посадах на нашому сервері:
Нажаль я недавно зайшов і не хтів займати якихось посад
Досвід на керівних посадах на інших проектах:
Unreal RP
Head.Crime
Dep.Lead
Dep.Lead
Head.Event - X2
Quant RP
Head.GW - X2
Milton RP
Lead - Marabunta Grande -13
Чи ознайомлені Ви із загальними правилами та правилами лідера? (Так або ні):Так
Ваш Discord: lox_fingl
 
Зверху