Відхилено [РП Біографія] Tyoma Javelin

Статус
Закрита.

banka

Просунутий
iм’я та прізвище: Tyoma Javelin
Стать: Чоловік
Вік: 27 років
Дата народження: 04.05.1996 р.н.
Національність: Канадець




Зовнішні ознаки:
Зріст: 175 см
Вага: 75
Статура: Середня
Колір очей: Карі
Колір волосся: Темний
Тіло вкрите: Татуюваннями

Дефекти шкіри: Відсутні

Батьки
Батько, Ліл Джавелін народився 30.06.1975 В Лос-Сантос. Працював священиком.
Лола Джавелін, народилася 14.05.1980 В Лос-Сантос. Працювала продавцем.
від США в Германії
Ім'я: Artemich Javelin
Тато та мати познайомились на ранковій пробіжці. Подружнє життя було прекрасним незважаючи що у мати була розвинена шизофренія ще з дитинства. Батько сприймав цю особливість як дар Бога через що мати і закохалась у нього. Після весілля 10.10.1995 був зачатий я. Все моє дитинство я бачив як вони кохали один одного. Але коли мені виповнилось 19 лікар виявив шизофренію і у мене через спадковість. Після цього батьки обірвали зі мною зв`язок бо вважали що я марна трата часу та грошей і я вже дорослий щоб жити самому

Хронологічний Опис Життя:

Дитинство: Tyoma народився в затишному сімейному гніздечку, проте вже з самого народження його батьки помітили дивні особливості у його поведінці. Він був надзвичайно обдарованим хлопчиком, але також проявляв тенденції до ізоляції та уявних світів. Його батьки не розуміли, що це були перші прояви шизофренії.

Підлітковий Вік: У підлітковому віці Tyomka став знаходити втіху в інших світах, які він створював у своїй уяві. Він почав бачити і чути речі, які інші не сприймали. Ці відчуття періодично переймали його, зводячи його із реальності.

Юність: Після довгих років мучень відчуттям відчуженості, Tyoma звернувся за допомогою до психіатра. Діагноз шизофренії став для нього шоком, але також відкриттям. За допомогою лікаря та підтримки своєї сім'ї, він навчився керувати своїми галюцинаціями та вчитися жити з цією хворобою.

Дорослість: Попри всі труднощі, він вирішив зосередитися на тому, щоб розвинути свої таланти. Він став талановитим художником, в якому розкривалися найяскравіші барви його уяві. Його творчість була його відсіченням від реальності, і в той же час - його способом виразити те, що він відчував у своєму внутрішньому світі. Також він відкрив в собі талант баскетболиста тому зміг попасти в баскетбольний клуб де всі приймають його як звичайну людину

Підсумки та Перки:

Творча Енергія: Tyoma розвинув в собі неймовірну творчість та уяву як спосіб уникнути галюцинацій. Його мистецтво стало його втіхою та способом звільнення від реальності.
Внутрішній Світ: Ізоляція в його власному світі змусила його розвинути глибокий внутрішній світ, який дозволяє йому легше впоратися з галюцинаціями та знайти внутрішній спокій.
Емоційна Емпатія: Через власний досвід, Tyoma Javelin став надзвичайно емпатичним до інших, які стикаються з подібними проблемами. Його розуміння і співчуття допомагають йому підтримувати та розуміти інших людей.
Tyoma Javelin - приклад неймовірної сили волі та внутрішньої боротьби. Його творчість і емпатія допомагають йому розвиватися як особистість та надихають інших впоратися зі своїми власними демонами.
 
Останнє редагування:

Dany Stormborn

Адміністратор сервера
Адміністратор сервера
Вітаю Tyoma Javelin!

Переглянувши вашу біографію можу сказати наступне:


Виходячи з Вашої біографії можу сказати, що проходячи медогляд в лікарні Ваша медична карта була б не дісна через те, що в ній указано, що у вас психологічні проблеми. Та з таким діагнозом Вас би не прийняли до жодної організації та не видали б жодної ліцензії.

Тому Вашу біографію буде відхилено.


Відхилено.
 
Статус
Закрита.
Зверху