Відхилено [RP Біографія] Santi_Milashkin

Статус
Закрита.

Santi_Milashkin

Новачок
1. Ім'я Прізвище - Santi_Milashkin
2. Вік - 29 (02.09.1994)
3. Стать - Чоловіча (Трансгендер)
4. Національність / місце народження / місце проживання-Американець / Лос-Анджелес / Лос-Сантос
5. Зовнішні прикмети / характерні особливості / характер - Зріст - 180 см. Вага - 69 кг. Колір очей - Світло-сірий. Волосся - сивий. Статура - спортивна. На тілі має татуювання.

Батьки:

Мати - Народилася (24.10.1969), У місті "Jordan" що неподалік від міста Лос-Сантос, вивчилася на 4-й розряд кухаря,
працює в дорогому ресторані в центрі Лос-Сантос
любить пекти пиріжки з вишнею, та дуже любить Santi та виховує і піклуєтся про неї.

Батько - Так як батько покинув сім'ю ще коли Santi тільки народилася то Santi чула про нього лише від мами,
по її розповідям він був не дуже успішним чоловіком, так як любив випити, вживав наркотики, грав в азартні ігри
але не дивлячись на це мати Santi кохала його але трапилось те що він покинув сім'ю коли в нього зявилася дитина,
причину цього ніхто не знає мабуть черезе те що в нього не було коштів, а може він просто боявся відповідальності.



Дитинство - Привіт, мене звати Santi! Народилася я в досить непоганому місті, а головне дуже стабільному! А саме, Лос-Анджелес, Район мого проживання був - Дорсет Драйв, я жила в красивому і затишному будинку, де було все для мого комфортного проживання. Я любила провести свій час за іграми, а також, як і будь-який підліток, попрацювати над уроками, щоб отримати відмінні оцінки у своєму навчальному закладі. Я завжди намагалася стати кращою серед своїх однолітків. У мене було дуже багато друзів, але в основному це були дівчатка. І виховувала мене тільки мати, бо батько покинув мою сім'ю ще при моєму народженні! Запитаєте чому? - Я навіть не знаю. Виховання матері дало своє коріння! І Santi полюбила жіночі звичаї, вона намагалася фарбуватися і повторювати за своєю матір'ю, приміряти її одяг, зокрема й спідню білизну, уявляти себе у всіх ситуаціях у ролі жінки. Також вона часто крала жіночу косметику і намагалася пофарбуватися, що у неї дуже погано виходило. Але подивившись відео відомих мей-каперів, вона непогано навчилася це робити, і в своїй майстерності не поступалася будь-яким з дівчат.

Юність: - У мене були дуже жорстокі повадки, і останнім часом, мені перестало вистачати уваги! Мені перестали подобатися дівчата, як другі половинки! Вони просто перестали мене приваблювати! Але якось раз, я перевелася в іншу школу і зустріла дуже привабливого хлопчика -Fuzi! Він був найсильнішим і м'язистим самцем з усіх школярів! Я зрозуміла, що мене приваблюють саме хлопчики! І я вирішила, що я буду змінюватися! Повністю змінюватися! Santi почала приймати пігулки для зміни статі, читати в інтернеті, як правильно це зробити, вчилася фарбуватися і заплітати кіски, почала підбирати свій жіночий стиль, щоб бути найгарнішою дівчинкою на планеті, яку буде вічно любити один і той самий чоловік, а саме - Fuzi Barabola! Відповідно, що до шкільного випускного Santi вже повністю змінилася, вона перетворилася на найкрасивішу дівчину. Її красі заздрила вся школа. І вперше вона поцілувалася зі своїм коханим Fuzi, на даху школи. Їй це дуже сильно запам'яталося! Вона ніколи не забувала цей день, а повторювала його у своїй голові щосекунди. Оскільки це найважливіша для неї людина, заради якої вона і вирішила змінюватися, саме вона перевернула з ніг на голову її внутрішній світ!

Доросле життя: - Відтепер, Santi змінила стать у лікарні, зробивши собі невелику операцію зі зміни статі. Голос вирішила поправити пізніше. Минув час, вона закінчила університет і одружилася на Fuzi. Подальше їхнє життя склалося досить вдало, оскільки Fuzi став так само поважати трансгендерів і повністю перейнявся любов'ю до Santi. У майбутньому вони хочуть побудувати хорошу сім'ю, яка не відрізнятиметься від інших. Santi уже повністю влилася у свою нову стать, перестала любити дівчаток як своїх других половинок. Після того, як минуло близько року сімейного життя Santi і Fuzi, вони задумалися про те, щоб стати батьками. Вони дуже довго думали, розкидаючи думку про цю ситуацію за круглим столом. Вони прийшли до того, що візьмуть дитину з дитячого будинку. Хлопці довго визначалися, кого братимуть.

Наразі Santi і Fuzi розлучилися і кожен пішов своєю дорогою. Голос так і не змінила. Santi переїхала в Лос-Сантос у пошуках щастя.

Підсумок:
Саме того що Santi все дитинсто провела в компанії дівчат та виховувала її тільки мати
а вже згодом вона зустріла хлопця який їй сипатизував, вона поступово змінювала свою стать
і зараз вона виглядає як справжня дівчина.

Перки:
1. Грвець може змінити стать на жіночу але залишити чоловічий голос.
 
Останнє редагування:

Dany Stormborn

Адміністратор сервера
Адміністратор сервера
Вітаю Santi_Milashkin!
Переглянувши вашу біографію можу сказати наступне -
Створення персонажа протилежної статі - порушення правил серверу.

Відхилено.
 
Статус
Закрита.
Зверху