Відхилено [РП Біографія] Farakon Ishi

Статус
Закрита.

Farakon_Moore

Просунутий
d9ucmik-6353bdc5-d2a2-45b0-9019-73f18305a08a.png
Прізвище: Ishi
Ім'я: Farakon
Пол: Чоловіча
Вік: 22
Дата народження: 01.02.2001
Знаходжусь в штаті: 5 років
Національність: японець
Зріст: 168
Вага: 66
Статура: спортивна
Колір очей: Карі
Колір волосся: Чорне
Татуювання: відсутнє

Дефекти шкіри: відсутні
Фото:

Знімок екрана_20230223_180738.png

divider.png
Батьки:
Батько: Suzuki Ishi народився в
Канадзаві 15 жовтня 1976 року в сім'ї педагогів. В шкільні часи цікавився японською культурою та історією, напевно із-за цього після закінчення школи він вступив до колдежу де отримав освіту як вчитель історії. Його батьки шанували традиції та дисципліну, із-за цього батько виріс строгий. Зараз же він викладає в університеті історію Японії.

lZ9U32Y.png
Мати: Ayaka Tanaka народилась в Наґано
24 серпня 1977 року. ЇЇ батько мав маленьку крамницю де разом з дружиною продавав різноманітну випічку. Вона любила допомогати своїм батькам на кухні після закінчення старшої школи поїхала в Канадзаву до коледжу де отримала освіту дизайнера інтер'єру. Після закінчення коледжа працювала в крупній компанії, але коли я народився вона була вимушена звільнитися. Зараз вона працює дома як фралансер і виконує доручення багатьох компаній.
lz9u32y-png.3800

Знайомство: Ayaka Ishi (Tanaka до одруження) переїхавши в Канадзаву спустя 2 років зустріла в кофешці хлопця котрий завзято готувся начебто до іспитів, їй стало любопитно та вона підсяла до нього спустя декілька хвилин вона змогла дізнатися що його звали Suzuki Ishi і то що вони живуть по сусідству але із-за того що вони вчилися в різних коледжах вони не зустрічались ніколи. Вони сподобались один одному та обмінялись номерами телефону, майже кожного дня Ayaka Tanaka настирливо приходила до Suzuki Ishi, тому що він не любив куховарити із-за цього погано харчувався, минуло багато часу, вони гарно ладили та весело проводили час, але тільки з допомогою друзів вони змогли почати зустрічатися та незабаром одружились.

divider-png.3799

Дитинство:
Дитинство я провів достатньо весело, в школі я відвідував клуб по Кюдо (японське мистецтво стрильби з лука). Мати мене навчила готувати, а батько завжди допомогав з уроками, незважаючи на свою строгість він відносився з розумінням до моїх невдач, наполягав щоб я пішов по його стопам, що я особисто не хотів робити. Справи в школі були найкращі, я мав багато знайомих та гарні успіхи в навчання.

lz9u32y-png.3800

Юність:
В старшій школі я займав посаду президента студ. ради, я ці останні роки провів як звичайний старшокласник поза студ. ради. Після закінчення старшої школи я подався до військового коледжу, мене направили з відти до Америки в штати San Andreas щоб я зміг отримати там освіту та повернутися та вступити в спецкорпус, чому не був рад батько, але з допомогою матері він змирився та сказав щоб я сам вирішував як мені бути і він буде підтримувати мій вибір. Після прибуття до Америки мене відразу направили до San Andreas National Guard.

divider-png.3799

Нині:
Я продовжую свої курси в San Andreas National Guard, де маю як і складності так і успіхи, в майбутньому я збираюсь повернутися до Японії щоб закінчити військовий коледж та вступити в ряди Сил самооборони Японії.

divider-png.3799

Підсумок:
• Можу нагрубити людині якщо вона не виправдовує моїх очікувань
• Люблю розмовляти
• Спокійний, дисциплінований та дотримуюсь і поважаю японську культуру та традиції.
• Можу використовувати японські слова, але дуже рідко та котрі зрозуміли для других людей.

Wolf-Divider.png
 

Hey Arnold

Старший адміністратор
Старший адміністратор
Вітаю Farakon Ishi!
Переглянувши вашу РП біографію можу сказати наступне - Вам треба відредагувати вашу біографію, а саме:
1. Виправити граматичні (немає ком) і орфографічні (в словах) помилки в графі "Батьки".
2. Дописати графу "Перки".

На розгляді.
 
Останнє редагування:

Slon Island

Форумний воїн
Вітаю Farakon Ishi!

Переглянувши вашу РП біографію можу сказати наступне - У вашій РП біографії були знайдені помилки, а саме:

1. Граматичні (немає ком) і орфографічні (в словах) помилки в графі "Батьки".
2. Відсутня графа "Перки".


Відхилено.
 
Статус
Закрита.
Зверху