Позовна скарга №19

Vladick Toretto

Просунутий
Я, громадянин Сполучених Штатів Америки Vladick Genich, керуюючись своїми правами подаю позовну скаргу до Окружного суду штату на притягнення до відповідальності співробітника поліцейського департаменту з жетоном: [LSPD | IAD №602 | Bogdan Toretto] пояснюючи всю ситуацію.


21.03.2024 приблизно о 17:50 я, Vladick Genich був затриманий за порушення статті 16.6 та 14.1 АКК офіцером Bogdan Toretto.

Все почалось з того що поки я сидів в холі ЛСПД, нікого не трогав, до мене підійшов Пан Богдан та незаконно почав вимагати в мене паспорт.
( згідно глави 10 статті 1 примітки до пункту 2 процесуального кодексу )
Звичайно що я відмовився щось показувати так як вимога незаконна, на що він мене затримав.


офіцер також якось перевірив мене по кпк неознайомившись з документом який свідчить про особу (паспорт)

також офіцер коли роз*яснив статті під час затримання, він попросив відразу паспорт хоч він і мав спочатку прочитати правило міранди чим порушив розділ 2 статтю 3 процесуального кодексу.

Також офіцер не роз*яснивши мені повністю статтю 14.1 АКК порушив розділ 2 статтю 3 пункт 3 процесуального кодексу.

При першому незаконному ознайомленні офіцера з моїм паспортом він мені його повернув аж після первинного обшуку що порушує статтю 2 розділ 10 конституції штату


також я замітив що офіцер незнає що значить право зберігати мовчання в правилі міранди так як декілька раз пробував мені закрити рот цим правом


коли в офіцера не получилось довести мою вину він був змушений вивести мене самостійно з ІТТ а не наказувати мені покинути червону зону, а потім затримувати мене за 6.2.1


Офіцер Bogdan Toretto затримав за документом про розшук який немає ніякої юридичної сили згідно розділу 12 статті 6 процесуального кодексу, так як небуло написано ніякого клопотання офіцером якаий подав мене урозшук і він не являється старшим складом


прошу замітити те що час на проведення процесуальних дій було перевищено і я думаю що це халатність зі сторони офіцера а саме прошення статті 14.6 АКК, або порушення процесуального кодексу

тому прошу суд
запросити записи з боді камери в офіцера [LSPD | IAD №602 | Bogdan Toretto]
визнати офіцера Bogdan Toretto винним в порушенні таких статей
15.5 АКК
16.5 АКК
14.6 АКК
розділу 12 статті 6 процесуального кодексу
розділ 2 статтю 3 пункт 3 процесуального кодексу
розділ 2 статтю 3 процесуального кодексу
статтю 2 розділ 10 конституції штату
Призначити покарання окремо за кожен скоєний злочин шляхом їх повного або часткового складання згідно статті 3.2.2 Адміністративно-Кримінального


До позовної заяви прикладаю таку документацію:
документи
4. Електронна пошта (Discord): reflex_nachlene
 
Зверху