Позовна скарга №17

Vladick Toretto

Просунутий
Я, громадянин Сполучених Штатів Америки Vladick Toretto, керуюючись своїми правами подаю позовну скаргу до Окружного суду штату на притягнення до відповідальності співробітника поліцейського департаменту з жетоном: [LSPD | IAD №604 | Bogdan Toretto] пояснюючи всю ситуацію.


10.03.2024 приблизно о 15:30 я, Vladick Toretto порушив Адміністративно-Кримінальний Кодекс штату Сан Андреас за що вже получив покарання, але під час проведення процесуальних дій а також після них офіцером Bogdan Toretto я замітив багаторазові порушення Процесуального та Етичного кодексів з його сторони (можливо офіцер проводив їх в алкогольному сп'янінні), а саме:

Під час зачитання правила міранди а саме права на телефонний дзвінок офіцер не уточнив що дзвінок може бути тільки один, але коли я користувався ним в рамках 5 хвилин він заборонив подзвонити мені ще раз.

При інкримінації мені статті 11.8 офіцер вирішив не конфісковувати у мене ліцензію на зброю що є не припустимим з його сторони і розцінюється як халатність.

Коли офіцер посадив мене у кпз (16:37) він почав говорити всякі нісенітниці у мою сторону та принизив мене морально , тим самим порушив Етичний кодекс.

Також офіцер порушив стадії застосування сили перейшовши з 1 стадії на 4 стадію.

Також офіцер забув зробити фото фіксацію мене (порушення процесуального кодексу).


Тому прошу суд:

Надати мені моральну компенсацію у розмірі $100.000 згідно Розділу 7 Статті 5 Судового кодексу
Визначити винним у порушенні статті 3 та 2 Розділу 2 Етичного кодексу, статті 2 Розділу 10 Процесуального кодексу, розділу 1 статті 8 Процесуального кодексу, статті 3 розділу 1 Етичного кодексу, розділу 2 статті 3 Процесуального кодексу співробітника LSPD з жетоном [LSPD | IAD №604 | Bogdan Toretto]
Призначити покарання окремо за кожен скоєний злочин шляхом їх повного або часткового складання згідно статті 3.2.2 Адміністративно-Кримінального кодексу та призначити штраф саме у розмірі $80,000 згідно Розділу 6 статті 1 Етичного кодексу.

До позовної заяви прикладаю таку документацію:
1. Ксерокопію вашого паспорта: паспорт
2. медична карта
OnlineSignatures.net-973.png

4. Електронна пошта (Discord): reflex_nachlene
 
Зверху