Позов №9

  • Автор теми Doe
  • Дата створення

Doe

Новачок
До Окружного суду штату
Від громадянина Сполучених Штатів Америки: Volly Doe.​
Я, громадянин Сполучених Штатів Америки, користуючись своїми правами подаю позовну заяву в Окружний суд Штату на відділ SAD USSS, пояснюючи всю ситуацію, а також додаючи всі необхідні суду докази.

Вчора, 27.06.2023 року агентом Lorenzo Genovese було здійснено затримання мене в офісі Weazel News та інкриміновано порушення статей 10.1, 10.1.2 та 10.5 згідно постанови прокуратури №40, виписаної Cesare Genovese. У зв'язку з цим, я хочу подати в суд на цей відділ по факту помилкового звинувачення в здійсненні нелегальної підприємницької діяльності на території штату (без ліцензії). Я вважаю, що факту здійснення підприємницької діяльності не було, як і не було ніякого виду правочинів, які передбачають порушення цих статей.

Також прошу покласти на відповідача:
- відшкодування 6000$ матеріальних збитків за послуги адвоката в ІТТ;
- відшкодування 8900$ матеріальних збитків за затримання під час здійснення робочих обов'язків та унеможливлення їх здійснювати на період затримання;
- відшкодування 100.000$ за нанесення моральної шкоди, яка виникла в результаті душевних страждань.

Перед проведенням судового розгляду я хочу отримати на руки всі докази, які були зібрані агентами та на базі чого було виписано постанову для того, щоб підготувати сторону звинувачення до розгляду в суді.

До позовної заяви прикладаю таку документацію:
1. Ксерокопію вашого паспорта: 2. Докази правопорушення: , https://ua-forum.nexus-rp.net/attachments/no40-png.5387/
3. Список свідків (якщо вони є): Igor Blonia
4. Електронна пошта (Discord): volly_doe

Дата подання заяви: 27.06.2023.
Підпис позивача (що подав позовну заяву): Doe
 
Зверху