Позов №8

Morty Smith

Форумний воїн
До Верховного суду штату
Від громадянина Сполучених Штатів Америки: Vlad Moore.​
Я, громадянин Сполучених Штатів Америки, користуючись своїми правами подаю позовну заяву до Верховного суду штату на Vlad Moore відповідача, пояснюючи всю ситуацію, а також додаючи всі необхідні докази суду.
1) 30.03.23 о 21:18 було відкрито постанову за діловодством №CP0057,на підставі даного діловодства агентом FIB[FIB | CID№7481 | U.M],[FIB | CID№0013 | V.M],Було поставленно надати відео з боді камер на період з 29.03.2023 13:55-29.03.2023 14:40,відповідальним за виконання наказу було назначенно Директора FIB та його заступників
В даній постанові не було виявлено електроної пошти для надання даних відео доказів на підставі цього з офіційним візитом ми завітали до Капітолію та надали відео матеріали Прокурору Monax Addams особисто.
Після цього діловодство було закрито.
2) ПІсля того як виявилось після затримання справу було поновленно в розгляді на той час мені Директор FIB та його заступники не повідомили про повторне розглядання справи

3)Прокурор Henry Gun після того як взяв дану постанову на допрацювання не вказав електрону пошту та не аргументував причину продовження діловодства,також хочу звернути вашу увагу що агенти з бейджиками [FIB | CID№7481 | U.M],[FIB | CID№0013 | V.M]не приймали участі ні в процесуальний та безпосередньо в допиті.
4) Також опираучись на статтю 2.3 ПК агентом з бейджиком [FIB | Direсtor | Katsu Frost] ,було порушено процес затримання.

Спираючись на вищенаписане, я прошу суд відновити в посаді агентів :[FIB | CID№7481 | U.M],[FIB | CID№0013 | V.M]
Та покарати наступних осіб: Henry Gun,Monax Adams,Jonas Gun.

До позовної заяви прикладаю таку документацію:
1. Ксерокопію вашого паспорта: тут
2. Докази правопорушення:
-Постанови про які написано вище
-Порушення процесу затримання
Відео з боді камери та відповідні докази попрошу запросити в Директора FIB так як ми звільнені агенти і не маємо доступ до даної інформації
3. Список свідків (якщо вони є):
4. Електронна пошта (Discord): Vlado_ss#0013
 
Останнє редагування:
Зверху