Позов №18

До Верховного суду штату
Від громадянина Сполучених Штатів Америки: Ruslan Motor
Я, громадянин Сполучених Штатів Америки, користуючись своїми правами подаю позовну заяву до Верховного суду штату на Міністра Юстицій Artur Bard відповідача, пояснюючи всю ситуацію, а також додаючи всі необхідні докази суду.

Я прокурор Ruslan Motor відкрив діловодство №CP0127 на офіцера. Я помилився в номері діловодства та написав його з таким самим номером як минуле. Після довгих роздумів та розглядання відео запису я вирішив видати покарання у вигляді штрафу данному офіцеру, я закінчив писати діловодство вже написав постанову і коли я хотів вже її викласти то Міністр мені відмовив в цьому та скинув неактуальну постанову через те, що № постанови вже був використаний це був №405 а також дата написана на постанові була 20.02.2024 а постанова викладена 21.02.2024, Міністр виправив № постанови, але не виправив дату, через цю помилку постанова не має юридичної сили а це порушення 14.6 це грубе порушення оскільки через цю постанову перекривається повністю діловодство та порушник залишається не покараним, а я міг би просто змінити назву діловодства.

До позовної заяви прикладаю таку інформацію:
1. Ксерокопію вашого паспорту:

2. Докази порушення:

3. Список свідків(якщо є): -
4. Електронна пошта: ruslan_motor

Дата подання заяви:21.02.2024
Підпис позивача(що подав позивну заяву): OnlineSignatures.net-720.png
 

Artur Bard

Просунутий
Від громадянина штату Сан-Андреас Artur Bard
до Верховного суду штату Сан-Андреас
за кримінальним провадженням №КПВ-3​

КЛОПОТАННЯ
Я, громадянин Сан-Андреас Artur Bard, подаю клопотання про зустрічні позовні вимоги та призначення адвоката, як сторону Представника відповідача.​

Шановний суд, прошу звернути увагу на вагомість порушень працівника прокуратури, що проявлена у відкритті уже існуючого, закритого діловодства іншого працівника прокуратури, а також даний працівник проявив халатність відкривши діловодство без матеріалів справи (Доказ№1). Ще один із доказів некомпетентності прокурора Ruslan Motor - його спілкування в спец.зв'язку (Доказ№2). Прошу висунути підозру в скоєнні злочину за статтею 14.6 АКК. Також Заступник Генерального прокурора опублікував наказ Міністерства юстиції №6 (Доказ№3), яким звільнив з посади Прокурора Ruslan Motor за його власним бажанням, що може розцінюватися як порушення статті 15.14 АКК штату Сан-Андреас.

Також прошу надати мені, як позивачу Відповідачу Державного адвоката, як сторону Представник відповідача.

До клопотання надаю наступну документацію:

Доказ№1: *туц*
Доказ№2: *туц*
Доказ№3: *туц*
Ксерокопія паспорту: *туц*
Контактні дані: artur124


Дата та час подання клопотання:
25.02.2024 01:20
Підпис:
egGosq050rBZqTYab-3FZqYPu92LOXCl6UmEyor6s5TIklkt4kk4v9fNZfRpAW7DwIjAh3ED1r9yfQJMHAt6_frErfhafYH79zsHLRiE50gvqF1f3t-kQG8NEtTnAROV4jW9gyJgDzdhCY_e_Kzsxak
 
Зверху