Позов №16

Vlad_Doter

Просунутий
До Верховного суду штату
Від громадянина Сполучених Штатів Америки: Vlad Doberman.
Я, громадянин Сполучених Штатів Америки, користуючись своїми правами подаю позовну заяву до Верховного суду штату на Colin Harwest відповідача, пояснюючи всю ситуацію, а також додаючи всі необхідні докази суду.
Процес затримання проводив агент з бейджиком [FIB | Dep.Director | Colin Harwest]. Обвинувачував мене у порушенні статтей 16.3 та 16.6. Переглянувши запис з бодікамери агента адвокат побачив 3 порушення процесуального кодексу, а саме, показаний жетон після оголошення підстави для затримання, обшук авто до зачитаної Міранди, а також не встановлена особа до виклику адвоката. Адвокат надав рекомендацію для того, щоб затриманого звільнили від затримання. Після чого адвоката попросили покинути кабінет, він очікував щоб побачити як я мав сплатить штраф, або випустити під заставу, але адвокат почув , як мені інкримінували 9.8.1,11.8.1,11.8, 3.4. в яких я не підозрювався. Адвокат запитав у директора FIB, за яку статтю був я затриманий, на що йому відповіли - 16.6 та 16.3. Хоча були внесені зовсім інші статті, а саме 11.8, 16.6, 9.8.1, 3.4 АКК, що підтвердив сам адвокат, який чув інкриміновані статті. Також під час арешту було дуже багато непристойних слів в сторону мене від самого Colin Harwest та директора ФІБ, що неприпустимо.
Вимагаю покарати агента Colin Harwest - 14.1, 14.6 АКК та порушення етичного кодексу. А також 14.6 АКК та порушення етичного кодексу Dean Harwest.
До позовної заяви прикладаю таку документацію:
1. Ксерокопію вашого паспорта:

1707490381389.png

2. Докази правопорушення:
3. Список свідків (якщо вони є): Andriy Doter
4. Електронна пошта (Discord): _de_lacosta_


Дата подання заяви: 09.02.2024
Підпис позивача (що подав позовну заяву):
1707491606503.png
 
Зверху