Позов №12

Joshua Senju

Новачок
Позов до Окружного суду штату


Від громадянина Сполучених Штатів Америки: Joshua Senju



Я, громадянин Сполучених Штатів Америки, користуючись своїми правами подаю позовну заяву в Окружний суд Штату на Andriy Doter, пояснюючи всю ситуацію, а також додаючи всі необхідні суду докази.
В день 29.08.2023 під'їхавши до ЕМС за ліками та почавши діалог з Головним Лікарем Artem Petrucci стосовно закупки ліків почув від нього відповідь що зараз у штаті військовий стан.Я здивовано відреагував на це так як інформації я ніякої небачив і нечув зовсім про це.Після чого зі спини почув голос який говорить :Так доречі зараз Військовий стан можу\хочу вас обшукати.Я зацікавлено продовжив діалог з Головним лікарем та працівником LSPD стосовно даної постанови та того що в той час остання постанова яку я бачив це була постанова №0041 яка була опубліковано Вчора о годині 18:20 Після чого я почув від офіцера що якщо в мене є якісь притензії стосовно даної ситуації я можу залишити скаргу у прокуратурі.Після чого повторив вимогу підняти руки за голову для подальшого обшуку.Я повідомив Шефа поліії про те що коли я переконаюся в даній інформації про те що зараз така ситуація у штаті то виконаю дану вимогу так як останім часом держлужбовці викликають сильні недовіру до себе.З'єднання було погане тож мені було потрібно буквально 1 хвилину часу щоб запевнитись у словах працівника LSPD але він по невідомій мені причині неміг або нехотів очікувати цей час і сказав мені у відповідь що:"Я зобов'язаний вас чекати???Я відповів так.Тому що він в даний момент порушує мої конституційні права.На ці слова його відповідь була:Які конституційні права?" після чого був затриманий працівником за статею 16.:6.Після міранди я повідомив Шефа поліції проте що хочу бачити Міністра Юстиції в ITT.На дане прохання він відповів що незобов`язаний цього робити.Після цих слів мені нехотілося викликати ні приватного ані державного адвоката.На мою думку Шеф LSPD порушив етичний кодекс а семе:Розділ 2 стаття 3 і також рахую що мої дії неявлялися протиправними так як дія визнається ненавмисною, якщо особа передбачала можливість настання суспільно небезпечних наслідків діяння, але без достатніх для того підстав, самовпевнено розраховувала на запобігання цим наслідкам, а також не передбачала можливості настання суспільно небезпечних наслідків діяння.Також прошу залучення Прокуратури для надання запису з Body-камери Шефа LSPD Andriy Doter в якості доказу правопорушення.

Вимагаю:
1.Притягти до відповідальності Шефа поліції Andriy Doter.
2.Апеляцію і подальше видалення Data-Base по справі вищеописаній.
3.Моральна компенсація у розмірі 50.000$ за потрачений час та нерви.


1. Ксерокопію вашого паспорта: 2. Список свідків (якщо вони є):Artem Petrucci,Prohor Bandera,Vincenzo Genovese.
3. Електронна пошта:joshuaharlow

Дата подання заяви:29.08.2023
Підпис позивача (що подав позовну заяву): _______gslgbcm.png
 
Зверху