Позов №10

Serhii_Stark

Новачок
До Верховного суду штату
Від громадянина Сполучених Штатів Америки: Serhii Kordhell.​
Я, громадянин Сполучених Штатів Америки, користуючись своїми правами подаю позовну заяву до Верховного суду штату на Cesare Genovese
відповідача, пояснюючи всю ситуацію, а також додаючи всі необхідні докази суду.
28. 06. 2023р. о 15.27 було відкрито внутрішне діловодство №CP0078 на підставі засекречених свідчень від 27.06.2023р. Згідно постанові, я був відсторонений від виконання своїх робочих обов`язків на час діловодства. Та мав надати відеозапис з бодікамери за 27.06.2023р від 23:06 пану ГП.
Я виконав все, згідно постанови пана Генерального прокурора Cesare Genovese.
29.06.2023р о 19.34 пан Генеральний прокурор Cesare Genovese робить постанову, щодо мене та моїх підлеглих, що на підставі відкритого діловодства №CP0078, назначає покарання за порушення таких статей, а саме 11.1 АКК; 14.1 АКК; 14.6 АКК у вигляді позбавлення волі на термін 10 років.​
Керуючись Конституцією нашого штату, зокрема 2 статтею 11 розділу, я наполегливо прагну захистити свої права та свободи. Під час ознайомлення з другою постановою, я помітив порушення моїх законних прав, а саме - Конституційних прав громадян та презумпції невинності, відповідно до примітки 2 розділу 1 статті Процесуального кодексу. Отже, на підставі цієї примітки можна зробити висновок, що мені вже були інкриміновані статті, оскільки постановою передбачено позбавлення волі на строк до 10 років згідно зі статтями 11.1 АКК, 14.1 АКК та 14.6 АКК.

Зазначаю, що під час цього процесу генеральний прокурор не забезпечив мені можливість захисту моїх прав, не надав права на адвоката та не запросив мої свідчення. Це порушує положення 3 статті, частини 1 закону "Про діяльність Офісу Генерального Прокурора штату Сан-Андреас", оскільки жодна з вказаних умов не була виконана. Навіть якщо пан генеральний прокурор керувався 10 статтею, частиною 11 закону "Про діяльність Офісу Генерального Прокурора штату Сан-Андреас", моя вина не може бути визнана, доки я сам її не признаю або це не зробить наш справедливий суд.

Виходячи з постанови, можна зробити висновки, що генеральний прокурор порушив 1-шу статтю 1-го розділа Судового кодексу Штату San Andreas, коли взявся робити правосуддя.

Саме тому я прошу визнати постанову Генерального прокурора Cesare Genovese недійсною та незаконною. Зняти всі звинувачення з мене та моїх підлеглих згідно з 5-м пунктом 7-ої статті 2 розділу Процесуального кодексу та надати моральну компенсацію у розмірі 50 000 доларів.

Прошу також притягнути до відповідальності Генерального прокурора Cesare Genovese за статтями 14.1 Адміністративно-Кримінального кодексу.


До позовної заяви прикладаю таку документацію:
1. Ксерокопію вашого паспорта:
2. Докази правопорушення:
3. Список свідків (якщо вони є):
4. Електронна пошта (Discord): starui@discord.com

Дата подання заяви: 30.06.2023р
Підпис позивача (що подав позовну заяву): Serhii Kordhell​
 
Зверху