Історія Організації | Bloods Street

Vlad_Harwest

Новачок
Bloods — одна з багатьох вуличних банд Лос-Анжелеса, штат Каліфорнія, Комптона. Члени угруповання позначають свою приналежність до Bloods наявністю яскраво-червоного елементу в одязі. Банда складається з різних груп, між якими існують значні відмінності, як в кольорі одягу, так і в здійснюваних операціях. З моменту формування Bloods створила розгалужену мережу по всіх США. У Європі також існують окремі молодіжні угрупування, які перебувають під впливом Bloods.

Банда Bloods була створена спочатку для боротьби з впливом іншої банди Crips у Лос-Анджелесі. Суперництво виникло в 1960-х роках, коли Реймонд Вашингтон та інші члени банди напали на Сильвестра Скотта та Бенсона Оуенса, двох учнів середньої школи Centennial у Комптоні, Каліфорнія. В результаті Скотт створив вуличну банду Піру, першу банду Bloods.

Vlad Harwest, молодий лідер угрупування став символом позитивних змін в історії групи Bloods, його ціллю є вкотре привести банду до минулої величності організації і ввійти в історію небезпечних районів Лос-Сантоса.
 
Останнє редагування:
Зверху