Форма подання заяви до Верховного суду

Valera Ford

Просунутий
image3.png
1657189051619.png
У цьому розділі Ви можете залишити позовну заяву на розгляд Верховного суду штату за формою, зазначеною нижче.
Перш ніж залишати заяву, рекомендується ознайомитись із Законами штату та Судовим Кодексом штату.
Верховний суддя не має права відмовити Вам у позові, не пояснивши причини цього. Позови, до яких не будуть прикріплені докази, автоматично відмовлятимуться.
У разі дотримання всіх попередніх процедур протягом короткого терміну, Ви отримаєте відповідь на Ваші заяви із зазначенням часу проведення слухання у справі.
Вердикт у справі буде оголошено Вам особисто, а також буде надіслано до загального реєстру судових справ.
Позов необхідно створювати новою темою. Тему називаєте: Позов №__ (номер виставляється з того, який номер був останнім.)
Якщо тема буде неправильно названа або складена не за формою, її буде видалено, і відповіді в ній Ви не отримаєте.


1657189161761.png
До Верховного суду штату
Від громадянина Сполучених Штатів Америки: [Ім'я Прізвище].

Я, громадянин Сполучених Штатів Америки, користуючись своїми правами подаю позовну заяву до Верховного суду штату на [Ім'я Прізвище] відповідача, пояснюючи всю ситуацію, а також додаючи всі необхідні докази суду.
*Повністю, у всіх подробицях викласти ситуацію, розкриваючи факт правопорушення та висунувши вимоги*

До позовної заяви прикладаю таку документацію:
1. Ксерокопію вашого паспорта: *Гіперпосилання*
2. Докази правопорушення: *Гіперпосилання*
3. Список свідків (якщо вони є):
4. Електронна пошта (Discord):


Дата подання заяви: хх.хх.хх.
Підпис позивача (що подав позовну заяву): _______

1657189051619.png
1657191149896-png.346
 
Останнє редагування:
Зверху