Форма подання скарги до Апеляційного суду

Tony Gun

Просунутий
1024px-Seal_of_the_United_States_Court_of_Appeals_for_the_Second_Circuit.svg.png
1657189051619.png


У цьому розділі Ви можете залишити позовну заяву на розгляд Апеляційного суду штату за формою, зазначеною нижче.
Перш ніж залишати заяву, рекомендується ознайомитись із Законами штату та Судовим Кодексом штату.
Апеляційний суддя не має права відмовити Вам у позові, не пояснивши причини цього. Апеляційний суд являється судом другої інстанції, та розглядає попередні рішення суду першої інстанції.
У разі дотримання всіх попередніх процедур протягом короткого терміну, Ви отримаєте відповідь на Ваші заяви із зазначенням часу проведення слухання у справі.
Вердикт у справі буде оголошено Вам особисто, а також буде надіслано до загального реєстру судових справ.
Позов необхідно створювати новою темою. Тему називаєте: Апеляційна скарга №__ (номер виставляється з того, який номер був останнім.)
Якщо апеляція буде невірно складена не за формою, суд в праві відмовити у прийнятті позову

1657189161761.png

*Шаблон*

До Апеляційного суду штату
Від громадянина Сполучених Штатів Америки: [Ім'я Прізвище].​

Я, громадянин Сполучених Штатів Америки [Ім'я, Прізвище], користуючись своїми правами подаю апеляційну скаргу до Апеляційного суду штату на оскарження рішення суду №____ [ Назва і номер суду ] відповідача, пояснюючи всю ситуацію, а також додаючи всі необхідні докази суду.
*Повністю, у всіх подробицях викласти ситуацію, розкриваючи факт правопорушення*

Прошу суд:

1. Переглянути рішення суду минулої інстаніції
2. Стягнути моральну компенсацію на суму _____$ на користь _____
3. Реабілітувати _____ за статтями _____
4. Відшкодувати шкоду завдану через _____ у розмірі _____$
*Позивні вимоги можуть змінюватись згідно чинного Судового кодексу, або не виноситись на розгляд взагалі*

До позовної заяви прикладаю таку документацію:

1. Ксерокопію вашого паспорта: *Гіперпосилання*
2. Докази правопорушення: *Гіперпосилання*
3. Копія попереднього рішення: *Гіперпосилання*
4. Список свідків (якщо вони є):
5. Електронна пошта (Discord):

Дата подання заяви: хх.хх.хх.
Підпис позивача (що подав позовну заяву): _______​
 
Останнє редагування:
Зверху