FIB | Статут

Samuru Hatake

Форумний воїн

Jc1a63b.png

ЗМІСТ

Глава 1. Загальні положення.
Глава 2. Посадові обов’язки.
Глава 3. Співробітниками FIB заборонено.
Глава 4. Дисциплінарні стягнення.
Глава 5. Робочий графік.
Глава 6. Працевлаштування у FIB.
Глава 7. Перелік відомостей Federal Investigation Bureau, що становлять державну таємницю.
Глава 8. Ідентифікація співробітників FIB.
Глава 9. Ієрархія у FIB.
Глава 10. Відділи FIB.
Глава 11. Правила звернення та субординації та правила користування рацією.
Глава 12. Система підвищень FIB.
Глава 13. Правила взяття та користування амуніцією.
Глава 14. Атестація агентів FIB.


fYg51po.gif
Глава 1. Загальні положення.
1.1. Статут є внутрішнім нормативно-правовим документом і є обов’язковим для ознайомлення і виконання всіма співробітниками Federal Investigation Bureau (далі FIB) штату Сан-Андреас.
1.2. Статут визначає права та обов'язки співробітників FIB та взаємовідносини між ними, обов'язки основних посадових осіб FIB та його підрозділів, а також правила внутрішнього порядку.
1.3. Громадянин, який підписав контракт (трудовий договір) про вступ на службу до FIB, вважається таким, що дав згоду на виконання цього статуту, і з моменту підписання є співробітником FIB.
1.4. Federal Investigation Bureau є органом внутрішньої розвідки і одночасно федеральною правоохоронною структурою штату San Andreas, складова частина міністерства юстиції і управляється директором FIB. Нагляд за діяльністю FIB здійснюється Генеральним прокурором штату SA.
1.5. Порушення положень цього статуту тягне за собою дисциплінарне або адміністративне стягнення залежно від тяжкості порушення та наслідків, а в разі встановлення в дії/бездіяльності, складу злочину - до кримінальної відповідальності.
1.6. Дисциплінарне стягнення можуть видавати директор, замісник директора, керівництво HRB, керівництво відділу, в якому перебуває співробітник.
Примітка: Керівництво HRB в праві видавати дисциплінарні стягнення агентам FIB не старше 9-го рангу.
1.7. Система дисциплінарних стягнень FIB включає:

  • Усна догана
  • Письмова догана
  • Сувора догана
  • Переатестація
  • Звільнення
1.8. Зміна (коригування, внесення доповнень) статуту, у тому числі тимчасове (видання наказу) – виключне право Директора FIB.

0e1KhIK.png


Глава 2. Посадові обов’язки.
2.1.Співробітники FIB повинні виконувати свої прямі посадові обов’язки, регламентовані цим та іншими законодавчими документами.
2.2. Співробітники FIB повинні виконувати накази керівництва свого відділу та його замісника, якщо вони не порушують законодавчої бази штату Сан-Андреас.
2.3. Кожен агент FIB зобов'язаний знати та керуватися законами штату San Andreas, цим статутом, нормативно-правовими актами, що регламентують роботу FIB та наказами керівництва FIB.
2.4.Співробітники в робочі години повинні носити робочу форму, яка визначена керівництвом і зазначена у спеціальному каналі зв’язку.
Виключення: Агенти CID, Директор, Замісник директора.
2.5. Кожен співробітник FIB повинен мати пристойний та охайний зовнішній вигляд, який буде відповідати вимогам етичного кодексу, а саме розділу V(п’ять) Етичного кодексу.
2.6. Агент FIB зобов'язаний поважати честь та гідність інших службовців, виручати їх з небезпеки, допомагати їм словом та ділом, утримувати від негідних вчинків, не допускати щодо себе та інших службовців грубості та знущання, сприяти начальникам та старшим за посадою у підтримці порядку та дисципліни.
2.7. Кожен агент FIB зобов’язаний знати методику всіх процедур і правила встановлені цим та іншими законами, які необхідні йому для виконання своїх обов’язків.
2.8. Агент FIB зобов'язаний виявляти та припиняти злочини на території штату San Andreas, вживати заходів для затримання правопорушників, застосовуючи спеціальні засоби та (або) зброю, проводити процесуальні дії.
2.9. Агент FIB виконуючи свої обов’язки, повинен доповідати про прийняття виклику та виїзд на місце події за рацією. Своєчасно доповідати безпосередньому керівнику, Директору, Заступнику директора FIB про події, правопорушення, виявлені під час несення служби.
2.10. Кожен агент FIB зобов'язаний, забезпечувати безпеку громадян, при зверненні тактовно та стримано спілкуватися з цивільними особами, державними службовцями та затриманими.
2.11 Кожен співробітник FIB зобов’язаний знати в обличчя керівника свого відділу, Директора FIB та його заступників, а також перших осіб штату.


0e1KhIK.png

Глава 3. Співробітниками FIB заборонено.
3.1. Заборонено порушувати закону штату як в робочий, так і у вільний від роботи час.
Виключення: Операції у відділу CID схвалені керівництвом.
3.2. Заборонено ігнорувати накази керівництва відділу, в якому перебуває співробітник, а також накази директора та його замісника.
3.4. Заборонено закривати очі на порушення закону, в будь-який спосіб допомагати порушнику уникнути покарання, допомагати членам кримінальних організацій.
3.5. Заборонено зберігати, вживати, наркотики, як на службі, так і у вільний від роботи час.
Виняток: Відділ CID.
3.6.Заборонено вживати алкоголь перебуваючи при виконанні.
Виняток: Відділ CID.
3.7. Заборонено відвідувати будь-які розважальні установи при виконанні
Виняток: Спец.операції, накази керівництва.
3.8. Використовувати службовий транспорт FIB в особистих цілях.
3.9. Заборонено створювати або провокувати на конфліктні ситуації, як співробітників FIB, так і інших працівників держ.структур, організацій, цивільних осіб.
Примітка: спір з метою пошуку істини дозволений. Заборонений спір на підвищених тонах і застосуванням нецензурних висловів, переходом на особистості.
3.10. Заборонено вмішуватись в роботу інших відділів.
Виняток: прохання начальника іншого відділу, за погодженням начальника відділу (чи його заступника) співробітника, коди, надіслані з планшета співробітника держ. організації та запит на допомогу від співробітників FIB інших відділів.
3.11. Заборонено брати обід у робочий час без відома керівництва відділу/Заступника Директора/Директора.
3.12. Заборонено використовувати особистий транспортний засіб у службових цілях.
3.13 Заборонена відсутність на службі без схвалення керівництва FIB;
Примітка: будь-які схвалення повинні бути підтверджені керівництвом у каналі у спецзв'язку.
3.14 Заборонено обман, свідоме введення в оману, надання свідомо неправдивої інформації керівництву FIB та всім його співробітникам.
3.15 Заборонений сон під час виконання службових обов'язків поза дозволеними кімнатами.
3.16 Перебувати під час виконання посадових обов'язків, не маючи при собі службового посвідчення або бейджа.


0e1KhIK.png

Глава 4. Дисциплінарні стягнення.
4.1 Система доган FIB працює за наступним принципом:
Усна догана + Усна догана = Письмова догана
Письмова догана + Письмова догана = Сувора догана
Сувора догана + Сувора догана = Звільнення
Сувора догана + Письмова догана = Переатестація
4.2. Застосовувати дисциплінарні стягнення можуть такі особи:
  • Директор;
  • Заступник директора;
  • Голова Відділу (Щодо своїх підлеглих);
  • Заступник Голови відділу (Щодо своїх підлеглих);
  • Інструктор (Щодо своїх підлеглих);
  • Співробітник HRB (Особа, якій видають догану не старше 9-го рангу);
4.3. Дисциплінарне стягнення видає хтось з осіб, перелічених у статті 4.2. цього документа, з огляду на тяжкість порушення та наслідків, до яких воно призвело.
Примітка: Видаючи догану обов'язковим є наявність фото/відео докази порушення.
Виняток: тривала відсутність звітності не потребує доказів.
4.4. У випадку якщо співробітник FIB не згодний з доганою, він має право оскаржити стягнення протягом двох днів з моменту отримання, звернувшись до директора чи його замісника.
Виняток: Прокурорська перевірка не підлягає оскарженню.
4.5. У разі звільнення з будь-яким стягненням співробітник заноситься до чорного списку FIB з можливості виходу з нього.
4.6. Стягнення може бути зняте оплатою або відпрацюванням.
4.7. При несплаті або невідпрацьованому стягненні протягом 3 днів, співробітник отримує наступне за тяжкістю дисциплінарне стягнення.
4.8. Переатестація може бути призначена для перевірки професійних знань співробітників як окремого виду стягнення, так і разом з іншими дисциплінарними стягненнями згідно з пунктом 4.1.
4.9. Заборонено підвищення агента у званні за наявності будь-якого дисциплінарного стягнення.
4.10. Заборонено преміювання агента до зняття будь-якого дисциплінарного стягнення.
4.11. Заборона переводу у будь-який відділ за наявності будь-якого дисциплінарного стягнення.
4.12. Дисциплінарні стягнення знімаються за таким принципом:
Усна догана – штраф у скарбницю FIB у розмірі 20.000$
Письмова догана – штраф у скарбницю FIB у розмірі 40.000$
Сувора догана – штраф у скарбницю FIB у розмірі 60.000$
Переатестація – знімається шляхом проходження у співробітників HRB/Директора/Заступника Директора

Примітка: у випадку рецидиву зняття догани через штраф у скарбницю неможливе. Дисциплінарні стягнення не мають строку давності.

0e1KhIK.png

Глава 5. Робочий графік.
5.1. Робочий розпорядок агентів FIB:
  • 1 зміна: 10:00 – 22:00
  • 2 зміна: 22:00 – 10:00
Примітка: Присутність на роботі у першу зміну є обов’язковою для всіх співробітників FIB. У другу зміну агенти FIB заступають за власним бажанням. Така праця повинна бути задукоментована і подана у звіті, таким чином винагороджена шляхом преміювання за рахунок тижневого фінансування державою.
Виняток: Надзвичайна ситуація, наказ керівництва є причиною викликати агента FIB по рації на роботу в будь-який час доби. Ігнорування рації веде за собою дисциплінарне чи інше покарання, відповідно до призведених наслідків.
5.2. Обідня перерва відбувається у зазначені години:
  • 1 зміна: 12:00 - 13:00
  • 2 зміна: 00:00 - 01:00
Примітка: Під час обідньої перерви співробітник FIB має право переодягтися у цивільну форму та займатися особистими справами. Якщо працівник не повертається після закінчення перерви, на нього накладається дисциплінарне стягнення залежно від тяжкості його порушення. (Дисциплінарні стягнення описані у пункті 1.7.).
5.3. Відпустка: Відпустку можуть брати всі співробітники федерального бюро. Відпустка має бути оформлена у спеціальному розділі та узгоджена з керівництвом відділу FIB.
5.3.1. Тривалість щомісячної оплачуваної відпустки (IC відпустка) не більше 3 днів.
Примітка: За погодженням керівництва відділу/директора та його заступника не більше 7 днів.
5.3.2. Кожен працівник має право на відпустку відпустку за власний рахунок (ООС відпустка). Її схваленням займається директор та його заступник. Час відпустки не регламентується. Під час відпустки за власний рахунок заборонено перебувати на території штату.
Виняток: Сплата податків, проплата житла.
5.4. Під час будь-якої відпустки заборонено з'являтися на роботі, виконувати посадові обов’язки.
5.5. Кожен співробітник, залишаючи робоче місце, повинен здати все спец. спорядження взяти з собою рацію, щоб завжди чути укази керівництва.
5.6. Перерва на сон: перед відходом на перерву співробітники FIB зобов'язані сповістити про це у спеціальному каналі подачі звітності.
5.6.1. Агент FIB має право відпочивати не більше 30 хвилин у спеціально відведеному для цього приміщенні .
5.6.2. В час перерви на сон/обідньої перерви співробтіник може покинути територію офісу для вирішення особистих справ, попередньо здати все спец. спорядження і взяти з собою рацію.
5.6.3. Проміжок між перервами на сон має становити не менше ніж 60 хвилин.
Примітка: протягом робочого дня можна брати лише 2 (дві) перерви по 30 хвилин.
5.7. Надзвичайна ситуація, ВС, наказ керівництва є причиною викликати агента FIB по рації на роботу з перерви. Ігнорування рації веде за собою дисциплінарне чи інше покарання, відповідно до призведених наслідків.


0e1KhIK.png

Глава 6. Працевлаштування у FIB.
6.1. Працевлаштування у FIB відбувається:
  • За співбесідою
  • Через офіційний портал штату шляхом подання електронної заяви в розділі “Електронна Заявка на Вступ в Академію FIB”
  • Через систему переведення між силовими структурами
  • За особистим запрошенням керівництва FIB
6.1.2. Ранг при переведенні співробітника з іншої силової структури визначається наступним чином:
  • Найвищий можливий ранг при переводі Secret Agent [10]
  • Ранг не може бути вищим за той, який був в організації, з якої здійснюється перевід
  • Ранг встановлюється на 2 нижче того, який був в попередній організації.
Виняток: Для USSS ранги визначається на розсуд директора або замісника директора.
6.1.3. Переведений співробітник має пройти атестацію у співробітників відділу HRB.
Виняток: рішення з директора.
6.1.4. Переводами співробітників FIB з інших силових структур займається відділ HRB.
6.1.5. Директор має право відмовити у працевлаштуванні будь-якій особі, висловивши їй недовіру, незалежно від форми набору, маючи на те підстави..
6.2. Відновлення співробітників FIB.
6.2.1. Відновлювати може будь-який співробітник HRB, якщо співробітник був звільнений ЗВБ. Якщо працівника було звільнено з інших причин, то питання про відновлення співробітника вирішує начальство відділу, з якого він був звільнений або співробітник HRB. Виняток: схвалення директора FIB або його заступника.
6.2.3. При звільненні ЗВБ з дисциплінарним стягненням/усуненням від роботи або до 4 порядкового рангу, співробітник потрапляє в чорний список.
Виняток: рішення директора FIB або його заступника.
6.2.4. Прийняти рішення про відновлення співробітника, який знаходиться у чорному списку, може лише директор або його заступник
6.2.5. Відновлення можливе, за умови, що з моменту звільнення пройшло не більше 1го місяця. Співробітнику відновленому необхідно пройти переатестацію у співробітника HRB.
6.3. Особисте запрошення видане працівником HRB, директором FIB або його заступником на працевлаштування видається після сбору дос’є на кандидата і ухвалення відповідного рішення.
6.3.1. Підставами для персонального запрошення можуть бути:

  • Видатні заслуги перед державою
  • Чисте дос’є без кримінального минулого
  • Профпригодність кандидата
6.3.2. Відбором кандидатів для запрошення на роботу у FIB займаються агенти HRB.
6.3.3. Для пошуку кандидатів агентам HRB дозволяється запрошувати відгуки про кандидатів у колег кандидата, прямого керівництва кандидата
Примітка: Такі дії повинні проходити настільки непомітно для кандидата, наскільки це є можливим.


0e1KhIK.png

Глава 7. Перелік відомостей Federal Investigation Bureau, що становлять державну таємницю.
7.1. Державна таємниця - відомості, що захищаються державою, про політичну, правоохоронну, військову, службову діяльність державних організацій та їх співробітників, а також особисте життя окремих категорій громадян San Andreas, поширення яких може завдати шкоди таким категоріям громадян, організацій, національній безпеці або державі загалом.
7.2. Вся інформація та складові її компоненти, що становлять державну таємницю, класифікується на 4 групи і для неї встановлюється один із грифів секретності: Unclassified, Restricted, Secret і Top Secret.
7.3. Рівень секретності “Restricted”: інформація про державні поставки (час, місце, кількість, маршрути та будь-яку іншу інформацію)
7.3.2. Особисті справи працівників державних силових структур окрім тих, що зазначені окремо і підпадають під гриф секретності “Secret”.
7.3.3. До засекреченої інформації в рамках особових справ, яка становить державну таємницю, віднесену до рівня таємності “Restricted” НЕ належать:
службове посвідчення та дані у ньому;
інформація про посаду та/або звання;
7.4. Рівень секретності “Secret”: особисті справи та персональні дані співробітників відділів CID, NSB, ATB.
Примітка: Дані агентів, які розташовані на бейджах не належать до державної таємниці.
7.4.1. Особисті справи: сукупність документів, що становлять інформацію про службову діяльність співробітники державної структури. Службове посвідчення та дані в ньому, а також інформація про посаду та/або звання.
7.4.2. Персональні дані: службове посвідчення та дані в ньому, а також інформація про посаду та/або звання, прізвище, ім'я, дата народження, адреса місця проживання, соціальний, майновий, сімейний стан, відомості про доходи, освіту, професію, дані паспорта (в т.ч. фотографія, розташована в ньому).
7.5. Рівень секретності “Top Secret”: діловодства співробітників відділів CID.
7.6. Відомості про осіб, які надають органам FIB сприяння на конфіденційній основі.
7.7. Губернатор, Генеральна прокуратура та Директор FIB мають постійний безперешкодний доступ до будь-якої засекреченої інформації, що стосується Федерального Бюро розслідувань. Судді мають доступ до будь-якої засекреченої інформації у межах судочинства.
7.8. Про носіння масок: Співробітники FIB, а саме NSB, ATB,CID, а також директор та його заступники, згідно Розділу 3, статті 3.2.3. закону про “Державну таємницю”, мають право приховувати свою особу шляхом носіння масок, виключно за їх безпосередньої участі у виконанні спеціальних операцій (державні поставки матеріалів та медикаментів; рейди; здійснення протоколів захисту; усунення небезпеки для магазинів, (в т.ч. викраденого майна) при нападі на них, спільні та посилені патрулі, інші заходи, визнані спеціальною операцією відповідним нормативним правовим актом уповноваженої особи).
Уточнення: після завершення проведення операції, або під час проведення процесуальних дій не допускається носіння маски, якщо немає прямої загрози життю чи здоров’ю.
7.9. Співробітники відділу CID мають право приховувати свою особистість під час здійснення своїх обов’язків.


0e1KhIK.png

Глава 8. Ідентифікація співробітників FIB.
8.1. Кожен агент під час роботи повинен мати при собі посвідчення співробітника FIB, а також закріплений на формі ідентифікаційний знак (бейдж).
Виняток: Відділ CID, вправі носити із собою лише бейджик.
8.2. Бейдж видається кожному співробітнику
8.3. Бейджи для федерального бюро

Директор та заступник директора FIB - [FIB | Посада | Ім’я Прізвище].
HRB - [FIB | Відділ №YXX | Ім’я Прізвище]
Академія FIB - [FIB | A №YXX | Ім’я Прізвище].
NSB, ATB і подібні - [FIB | Відділ №YXX | Ініціали].
CID - [FIB | Відділ №YXX].
8.3.1. Номер ідентифікаційного знака повинен відповідати формату YY-XXX, де YY – цифровий код відділу, XXX – особистий номер агента, виданий йому після проходження стажування в академії. Список особистих номерів агентів є загальним для всіх відділів і не змінюється під час переходу між відділами федерального бюро, відповідно змінюється лише цифорвий код відділу.

0e1KhIK.png

Глава 9. Ієрархія у FIB.
9.1 Склад FIB:
Director FIB [15]
Deputy Director of FIB [14]

Керівний склад:
Head Branch [13]
Deputy Head Branch [12]
Instructor Branch [11]

Склад агентів:
Secret Agent [10]
Special Agent III [9]
Special Agent II [8]
Special Agent I[7]
Lead Agent [6]
Senior Agent [5]
Agent [4]

Склад академії:
Candidat [3]
Trainee [2]
Student [1]

9.1.2. Директор FIB – здійснює загальне керівництво. Призначає посаду і звільняє заступників директора федерального бюро, начальників відділів/підрозділів та його заступників. Формує структуру FIB. Формує статут FIB. Курує CID. Виносить рішення про заохочення та покарання співробітників. Видає накази та розпорядження. Виконує інші дії, які не суперечать законам штату.
9.1.3.
Заступник директора FIB – здійснює керівництво FIB виходячи з повноважень наданих Директором федерального бюро. Знаходиться у підпорядкуванні директора FIB та виконує його накази та розпорядження. Під час відсутності директора FIB виконує його обов'язки. Заступник директора має право виконувати функції будь-якого з відділів Федерального бюро.
9.1.4.
Голова відділу – організація роботи та службової діяльності довіреного підрозділу. Проведення щотижневих зборів свого підрозділу разом із директорією бюро. Проведення наборів до свого підрозділу. Атестація агентів свого відділу.
9.1.5.
Заступник голови відділу - сприяє начальнику відділу в організації службової діяльності та виконання посадових обов'язків. За відсутності начальника відділу виконує його обов'язки.
9.1.6.
Інструктор відділу - нагляд та контроль за дисципліною свого підрозділу, перевірка звітів на підвищення, допомогає в підвищенні кваліфікації агентам свого підрозділу, організовує та проводить тренування для особового складу свого підрозділу.

0e1KhIK.png

Глава 10. Відділи FIB.
10.1 NSB (National Security Branch) - секретна служба Федерального Бюро. Агенти NSB відповідають за захист Сполучених Штатів від зброї масового знищення, терористичних актів, операцій іноземної розвідки та шпигунства. NSB виконує свою місію, розслідуючи загрози національній безпеці, надаючи інформацію та аналіз іншим правоохоронним органам та розвиваючи можливості для забезпечення безпеки нації США.
10.1.1. Особи агентів цього відділу перебувають під державною таємницею.
10.1.2. Завдання та цілі агентів NSB:

  • Збирати, аналізувати та поширювати інформацію про рівень терористичної активності по всьому штату.
  • Надання силової підтримки підрозділам федерального бюро (FIB).
  • Фізичний захист агентів FIB.
  • Силовий супровід оперативно-розшукових та слідчих дій.
  • Спільна участь у спеціальних операціях з підрозділами силових структур штату.
  • Це основні завдання та діяльність агентів NSB, проте, слід зазначити, що ATB спеціалізується на проведенні спецоперацій, тоді як NSB забезпечує силову підтримку та координацію дій різних підрозділів для забезпечення безпеки та боротьби з тероризмом та злочинністю в широкому контексті.

10.2. HRB (Human Resource Branch) – відділ HRB займається: вербуванням; проведення іспитів для стажистів; набором та навчанням Стажерів; перевіркою електронних заяв; контролем за іншими співробітниками FIB, видають дисциплінарні стягнення, проводять переатестацією агентів; видають доступу до льотної техніки для агентів; сприяють у роботі іншим структурним підрозділам Федерального Бюро (у вільний від основних обов’язків час).
10.2.1. Цілі та завдання агентів HRB:
  • Контроль звітності кадрового аудиту, заяв на відпустку та часу перебування співробітників на службі.
  • Контроль за виконанням посадових обов'язків та чинного законодавства агентами FIB.
  • Нагляд за підрозділами Бюро, перевіряючи дотримання законів штату.
  • Контроль звітності стану складу, руху озброєння та спецзасобів.
  • Накладати дисциплінарні чи адміністративні стягнення на співробітників FIB, передбачених цим Статутом.
  • Припиняти порушення статуту, агентами федерального бюро.
  • Здійснення контролю за використанням службових відеозаписів агентів FIB.
  • Огляд особового складу на предмет наявності заборонених предметів, перевищення норм амуніції та відповідності боєкомплекту.
  • Огляд автомобілів працівників на наявність заборонених предметів та порушення правил зберігання озброєння та спецзасобів.
  • Контроль правил відвідування офісу та паркування агентами FIB.
  • Щотижня надавати звіти про виконану роботу начальнику відділу.
  • З метою профілактики та виявлення причин та умов, що сприяють порушенням, своєчасно доповідає керівництву Бюро про зафіксовані порушення агентами FIB та накладені стягнення.
10.3. CID (Criminal Investigative Division) – відділ, який займається розслідуваннями злочинів, впровадженням, складанням кейс-файлів, у тому числі на злочинні синдикати штату Сан-Андреас, також контрольними закупівлями та іншою контр-кримінальною діяльністю.
10.3.1. Особи агентів цього відділу та їх діловодства перебувають під державною таємницею.
10.3.2. Агентам CID під час проведення оперативних заходів дозволено мати, зберігати, використовувати нелегальну зброю, боєприпаси, бронежилети, наркотичні речовини та інші заборонені до обігу матеріали.
10.3.3. Агент CID зобов'язаний узгодити з керівництвом відділу оперативний захід із використанням нелегальної зброї, боєприпасів, наркотичних речовин та інших заборонених до обігу матеріалів із записом у відповідному журналі.
10.3.4. При виконанні оперативних заходів для забезпечення конспіративного впровадження, агентам CID дозволено відступати від норм державного службовця, а саме:
використовувати атрибутику, одяг та інші засоби та предмети з метою отримання інформації, що ретельно приховується, а також інформації про наявність кримінальної активності чи ознаках злочинної діяльності групи осіб.
10.3.5. Самостійне затримання/арешт громадян агент CID може проводити у виняткових випадках, за суттєвої небезпеки для агента та (або) громадян.
10.3.6. Агент CID, який пред'явив свій номерний бейджик сторонній особі (не співробітнику FIB), зобов'язаний доповісти начальнику свого відділу про обставини демонстрації документа.
10.3.7. Агент CID порушує кримінальне переслідування стосовно громадян, які вчинили злочини, віднесені законодавством штату San Andreas до категорії федеральних.
10.3.8. Агент CID самостійно проводить розслідування кримінальної справи, бере свідчення учасників у справі, викликає на допит повісткою свідків, підозрюваних та обвинувачених відповідно до чинного законодавства.
10.3.9. Агент CID матеріали кримінальної справи надає на перевірку та погодження начальнику відділу та Заступнику Директора, що курує роботу CID, Директору.

10.4. ATB (Anti-Terrorism Bureu) - Підрозділ спеціального призначення для здійснення спеціальних операцій із запобігання та силового придушення особливо небезпечних протиправних дій на території штату Сан Андреас.
10.4.1. Особи агентів цього відділу перебувають під державною таємницею.
10.4.2. Завдання та цілі агентів ATB:

  • Організація та проведення спецоперацій будь-якої складності, включаючи звільнення заручників/
  • Заходи щодо боротьби з тероризмом та контрабандами, штурми та захоплення будівель.
  • Захист свідків
  • Охорона посадових осіб
  • Звільнення заручників
  • Ліквідація терористичних груп.
  • Затримання/знищення терористів та особливо небезпечних злочинців.
  • Ведення переговорів під час захоплення заручників.
  • Оперативне забезпечення прийняття рішень у переговорному процесі.
  • Фіксація кризової ситуації для подальшого розслідування.
  • Проведення та організація тренувань.
  • Готовність до виконання завдань з ризиком для життя.

0e1KhIK.png

Глава 11. Правила звернення та субординації та правила користування рацією.
11.1 Кожен співробітник FIB зобов'язаний шанобливо звертатися до співробітників, цивільних, вживаючи, “Сер”, “Містер” або “Мем”, “Міс”.
11.2 Співробітнику FIB забороняється ображати громадян штату Сан-Андреас у службовий чи вільний від роботи час.
11.3 Співробітнику забороняється використовувати ненормативну лексику під час спілкування, заповнення документації.
11.4. Співробітник зобов'язаний при зверненні до старшого за рангом повинен запросити дозволу звернутися: Приклад: "Сер, Сем, дозвольте поставити запитання?".
11.5. Співробітник зобов'язаний звертатися до старшого за званням виключно на Ви. Виняток: у неробочий час.
11.6 Забороняється використовувати рацію не за призначенням, а саме:

  • Займатися купівлею/продажем будь-якого майна, а також обговорювати інші особисті справи, які не мають відношення до служби
  • Засмічувати хвилю частими повтореннями того самого повідомлення
  • Засмічувати хвилю зайвими повідомленнями
  • Вимикати рацію під час робочого дня
  • Ігнорувати звернення по рації
  • Спілкуватися занадто емоційно
  • Створювати білі шуми

0e1KhIK.png

Глава 12. Система підвищень FIB.
12.1 Кожний відділ має індивідуальну систему підвищення.
12.2 Для підвищення співробітник FIB зобов'язаний скласти звіт про виконану ним роботу.
12.3 Отримувати підвищення можна не частіше 1 разу на 24 години.
Виняток: Проходження стажування в академії.
12.4 Рішення про присвоєння звання Instructor Branch і вище з наступним призначенням на керівну посаду приймається Директором. Також поширюється на зняття з посади.
12.5. Якщо агент FIB, якого прийняли на стажування, не має військового квитка, його повинні направити на проходження КМБ, попередньо заповнивши заяву у спец.зв’язку.
Примітка: Оплата КМБ відбувається за гроші стажиста і становить 10.000$, які він оплачує бійцям SANG.
Глава 13. Правила взяття та користування амуніцією.
13.1. Агент FIB зобов'язаний: дбайливо поводитися з виданим йому спорядженням, вести звітність у спеціальному каналі спецзв'язку і ніколи не залишати видане йому спорядження поза увагою.
13.2. Агент, який втратив свою зброю, з тих, чи інших причин, зобов’язаний доповісти про це у каналі спеціального зв’язку.
13.3. Керівництво має право закривати та відкривати склад із стратегічних причин.
13.4. Керівництво має право змінювати та обмежувати норми взяття спорядження, виходячи зі стратегічних міркувань.
13.5. Норми взяття спорядження кожного відділу прописані у зазначеному для цього каналі спеціального зв'язку.
13.6 Категорично заборонено складати зброю державного зразка у сумки, багажники автомобілів, виносити з території Форту у звільнений час.
Виняток: Складання списаної зброї, такої, що належить іншим силовим структурам «FIB 16/18»


0e1KhIK.png

Глава 14. Атестація агентів FIB.
14.1. Кожен агент FIB має бути атестований. Атестація агента FIB проводиться з метою визначення його відповідності посаді в Federal Investigation Bureau.
14.2. На атестацію агенту FIB дається дві спроби. У випадку, якщо агент FIB не пройшов атестацію, він не відповідає займаній посаді у федеральному бюро і підлягає звільненню зі служби в Federal Investigation Bureau.
14.3. Агент, який досягнув 4го (четвертого) порядкового звання повинен обрати відділ для подальшої служби, після переведення до відділу агент зобов’язаний пройти 1шу (першу) спробу атестуватись протягом 24 годин. Керівництво відділу зобов’язується прийняти атестацію у агента.
Примітка: Якщо керівництво відсутнє або його немає, атестацію слід пройти у Заступника Директора/Директора/Працівника відділу HRB.
14.4. Після переведення до ФІБ з іншої силової структури атестація є обов’язковою.



Затверджено Директором FIB Samuru Hatake

OnlineSignatures.net-220.png
 
Останнє редагування:
Зверху