Апіляція на бан

Aleksander Jones

Новачок
1.Нік нейм персонажа: Aleksander_Jones
2.Час та дата видачі покарання: 22/11/22 20:05

3.Добрий вечір тут така ситуація граю на проекті 8-9 днів,служу в армії ці всі дні не супер ігрок по каптам але до розвивання на цьому проекті був скачаний ефект котиків і ган пак я не знав шо не можна цього,вбільшості на проектах це не було заборонено, ну грав з ним майже не стрілявся а як був у патрулі то як би тобі не дає в близі цей ефект а як шо щось є то ефект проекту закриває цей ефект і видно цифри при попаданні ну і коли ти файтишся я не думаю шо мені буде головне дивитися на котиків а не на хп людини і чи я взагалі попадаю в тіло його і на своє хп дивлюся,так от грав я з цим в день ефекту і ган паку не видно а ввечері видно але переваги такі собі вони ж не дадуть прямі руки а вони в мене з дупи і не буде ж все це в голову летіти я і ось я посварився з Підполковником і він побачивши це все сказав адміністрацї мене запросили мене запитали шо в мене є я показав ган пак і ефект сказав шо котики ось такі пироги я б хотів вибачитися що використовував але хотілось би апіляція що б продовжити розвиток на проеткті зможу записати відкат видаленні ефектів і ган паків і також перевірку хоть кожен день вибачте ще раз за пору
 

Ander_Graund

Форумний воїн
Дядя ти про розділові знаки взагалі чув? Чи ти лише про софт інфу вивчав в школі?
 
Зверху