Апеляція №2

Izya Gun

Форумний воїн
До Апеляційного суду штату
Від громадянина Сполучених Штатів Америки: Izya Fridman.​

Я, громадянин Сполучених Штатів Америки, користуючись своїми правами, подаю апеляційну заяву до Апеляційного суду штату на винесений Окружним судом вердикт у справі №CP0025 прикладаючи його в третьому пункті, пояснюючи всю ситуацію, а також додаючи всі необхідні суду докази.
Я приватний адвокат Izya Fridman, та представляю законні інтереси громадянки Victoria Frost згідно з чинним законодавством та укладеним договором між мною та компанією в якій вона працює. Копії моєї ліцензії та даного договору подані в додаткових матеріалах до справи.
Суддя під час суду не взяв до уваги жодного аргументу на користь того, що відеоматеріал випуску новин №11 від 31.12.22 не містить в собі жодних наклепів в сторону LSPD. Та виніс вирок з максимальним можливим покаранням.
Хочу наголосити на тому, що суддя виглядав дуже подібно до офіцера з відеозапису який брав участь у затриманні людини, а саме з 0:29 по 0:52 випуску новин. Та проігнорував разом з напарником факт того як цивільна людина вдарила затриманого кулаком в голову(випуск новин з 0:30 по 0:32) тим самим співробітник LSPD проявив халатність до своєї роботи. Після чого не визнав що це є проявом халатності на суді коли він вже був у ролі судді. Саме тому мій адвокат звернувся до судді з уточненнями чи це він на відеозаписі та отримав підтвердження того що це одна і та сама людина. Відеозапис цього доказу можна переглянути в додаткових матеріалах, а саме відеозапис розмови з суддею.
Зважаючи те, що суддя був зацікавленою особою, або неуважно ознайомився з матеріалами справи (не ініціювавши виконання ст. 8 глави I Судового Кодексу на підставі ст. 9 глави I Судового Кодексу) і через це не надав виваженої правової оцінки ситуації. Я вимагаю повторного розгляду справи Апеляційним судом та повністю не згідний з винесеною мірою покарання. Та вимагаю анулювати рішення Окружного суду та визнати невинність моєї під захисної.

До позовної заяви прикладаю таку документацію:
1. Ксерокопію вашого паспорта: *Гіперпосилання*
2. Додаткові матеріали (якщо необхідні): *Відеозапис розмови з суддею* *Випуск новин №11 від 31.12.22* *Копія договору про надання адвокатських послуг* *Копія ліцензії приватного адвоката*
3. Також прикладаю справу, про яку йдеться: *Гіперпосилання*
4. Номер телефону та пошта (discord): Izya#7777@discord.com

Дата подання заяви: 20.01.23.
Підпис позивача (що подав позовну заяву):
XSJL0VFMsfyqX_tTTcRh3C2CxhEcEDvpjzIyikPTCWOHkWYYZOgfYHIOWxeBe7XRTYL-igCa-2iESNu9f_zA8LHAV57SBzevXGYoC51iOccoOU9utgibSj3FKSzN3keESoCN7l0a5bDz1GhULx3i3rgPpPGZvGlxcVL3E6Va-EtOOh6yqgzXITzbGWHydw
 
Зверху