Заявки на посаду лідера La Cosa Nostra

Ruby Nash

Старший адміністратор
Старший адміністратор
Шановні гравці, тут ви можете залишити заявку на посаду лідера:
LCN.png

Вимоги:

  • Не мати грубих порушень на сервері;
  • Не мати активних покарань на сервері (бани/варни/мути/деморган);
  • Знання правил своєї структури та структур, які безпосередньо стосуються її;
  • Знання правил сервера;
  • Щоденний онлайн від 4-х годин;
  • Вік від 16 років;
  • Мінімальний рівень персонажа - 8;
  • Мати Discord.

IC інформація

Ім'я та прізвище персонажа:
Коротка біографія персонажа (Мінімум 4 речення):
Скріншот статистики персонажа (F10->Статистика):


OOC інформація

Ваше ім'я:
Країна та місто проживання, часовий пояс:
Ваш вік:
Ваш середній онлайн за добу:
Коротке есе про кандидата:
Досвід на керівних посадах на нашому сервері:
Досвід на керівних посадах на інших проектах:
Чи ознайомлені Ви із загальними правилами та правилами лідера? (Так або ні):
Ваш Discord:


Про призначення відбору буде повідомлено в цій темі, також тут будуть опубліковані кандидати які запрошені.
 

Mateo Montano

Просунутий
IC інформація

Ім'я та прізвище персонажа: Mateo Montano
Коротка біографія персонажа (Мінімум 4 речення):

Mateo Montano народився в мальовничому місті Флоренції, Італія. Його батько, відомий маляр, і мати, яка працювала в галереї, сприяли його розвитку в мистецькому середовищі. Проте, ще змалечку Матео показував схильність до пригод та азартних ігор.
У підлітковому віці родина Монтано переїхала до Америки в пошуках кращих можливостей. По прибутті до Нью-Йорка, Матео швидко став акліматизуватися та знаходити своє місце в незнайомому середовищі. Він швидко відкрив для себе підземний світ місцевої мафії та з'єднався з однією з місцевих гангстерських банд.
Завдяки своєму харизматичному характеру, він швидко піднявся по ступенях в мафійній ієрархії. Його жорсткість, рішучість та здатність до стратегічного мислення зробили його шанованим серед партнерів та жахом для ворогів.
Після десятиліть служби в рядах мафії ЛКН, Матео Монтано став одним з найвпливовіших босів організації. Його ім'я стало легендарним у кримінальному світі. Він володіє великими бізнесами, розкиданими по всьому місту, і зберігає свою владу залізною рукою. Той, хто сміє стати на шляху Матео Монтано, ризикує заплатити великою ціною.

Скріншот статистики персонажа (F10->Статистика):

Grand Theft Auto V Screenshot 2024.04.01 - 14.41.48.16.png
OOC інформація

Ваше ім'я: Арсен
Країна та місто проживання, часовий пояс: Великобританія, Пітерборо, (GMT) UTC +0
Ваш вік: 17
Ваш середній онлайн за добу: 6-8
Коротке есе про кандидата: Доброго дня! Моє ім'я Арсен мені 17 років я Лідер сім'ї Монтано, маю дуже багато вільного часу хочу спробувати себе в ролі Лідера в мене є свій состав для лідерки тому думаю все буде класно.
Досвід на керівних посадах на нашому сервері:
Head.Crime -Odessa- (Trezzini Crowley)
Head.TB -LSPD- (Andriy Doter)
Head.Discipline -Odessa- (Kimura)
Head.Event -Bloods- (Mahony Morris)
Head.Event -Poland- (Orlando Morris)
Досвід на керівних посадах на інших проектах: немає.
Чи ознайомлені Ви із загальними правилами та правилами лідера? (Так або ні): Так.
Ваш Discord: 4rsennn
 

Archi Bandera

Просунутий
IC інформація



Ім'я та прізвище персонажа: Asap Undertakets

Коротка біографія персонажа (Мінімум 4 речення):Народився я в сибірі хоча батьки були родом з Одеси та їх пересилили . Точніше мене та батька . Тому що більшовики вбили мою маму . Так до 16 років я жив в сибірі в глубоких та тихих лісах наповнених дикими звірям . Але нас повернули назад до дому .

Скріншот статистики персонажа (F10->Статистика):





OOC інформація



Ваше ім'я: Денис

Країна та місто проживання, часовий пояс: Стокгольм , Швеція +1гож від Укр часу

Ваш вік:17



Ваш середній онлайн за добу: 3+

Коротке есе про кандидата: Привіт . Вже дуже довго часу граю на Nexus RP . Був у різних сімях та мав свою сімʼю . Брали лідерку та відствали її нормально . За собою косяків по житті не маю . Хочу вже і сам спробувати себе у ролі лідера . Маю невеличкий але гарний та не тупий склад .

Досвід на керівних посадах на нашому сервері: Dep.Lead The fam and Poland мафія , Hed.Rec Yak and Poland мафія, Dep.Head.Rec The fam Hed.CAPT The ballas

Досвід на керівних посадах на інших проектах:На інших проектах не грав підтримую тільки Nexus RP

Чи ознайомлені Ви із загальними правилами та правилами лідера? (Так або ні): з загальними так а для лідера ні но підовчуся .

Ваш Discord: wi_nst_on
 

lPowerss

Новачок
C інформація

Ім'я та прізвище персонажа: Johny Breeze

Коротка біографія персонажа (Мінімум 4 речення):
Johny_Breeze народився в мальовничому місті Флоренції, Італія. Його батько, відомий маляр, і мати, яка працювала в галереї, сприяли його розвитку в мистецькому середовищі. Проте, ще змалечку Матео показував схильність до пригод та азартних ігор.
У підлітковому віці родина Монтано переїхала до Америки в пошуках кращих можливостей. По прибутті до Нью-Йорка, Матео швидко став акліматизуватися та знаходити своє місце в незнайомому середовищі. Він швидко відкрив для себе підземний світ місцевої мафії та з'єднався з однією з місцевих гангстерських банд.
Завдяки своєму харизматичному характеру, він швидко піднявся по ступенях в мафійній ієрархії. Його жорсткість, рішучість та здатність до стратегічного мислення зробили його шанованим серед партнерів та жахом для ворогів.
Після десятиліть служби в рядах мафії ЛКН, Матео Монтано став одним з найвпливовіших босів організації. Його ім'я стало легендарним у кримінальному світі. Він володіє великими бізнесами, розкиданими по всьому місту, і зберігає свою владу залізною рукою. Той, хто сміє стати на шляху Матео Монтано, ризикує заплатити великою ціною.


Скріншот статистики персонажа (F10->Статистика): На данний момент не можу показати, надам на обдзвоні.



OOC інформація

Ваше ім'я: Денис

Країна та місто проживання, часовий пояс: Україна/Полтава/Київ

Ваш вік: 16

Ваш середній онлайн за добу: 11-17 годин

Коротке есе про кандидата: Доброго дня! Моє ім'я Денис мені 16 років, я Лідер сім'ї Breeze, маю багато вільного часу, хочу спробувати себе в ролі Лідера ,состава немає тому буду набирати.

Досвід на керівних посадах на нашому сервері: Dep.Head.Recruit.OM

Досвід на керівних посадах на інших проектах: Lead.Vagos, Head.Crime.Blood, Dep.Lead.LCN
1714044794967.png
Чи ознайомлені Ви із загальними правилами та правилами лідера? (Так або ні): Так
 

Donny_Martiniez

Новачок
IC інформація

Ім'я та прізвище персонажа: Donny_Martinie
Коротка біографія персонажа (Мінімум 4 речення):

Donny Martiniez народився в італійському місті Неаполь. Ще з дитинства він був уважним спостерігачем і виявив себе як винахідливий та впертий хлопець. Зростаючи в тяжких умовах італійського підземелля, Донні зрозумів, що шлях до виживання у цьому світі не завжди прямий.

Після переїзду в Америку разом зі своєю родиною, Донні намагався знайти пристановище в суспільстві, проте швидко став відчувати відчуження та відсутність перспектив. Він звернувся до мафіозного світу, де виявив свої таланти як організатор і лідер.

Скріншот статистики персонажа (F10->Статистика):


Ваше ім'я: Антон
Країна та місто проживання, часовий пояс: Україна,Кропивницький,Київ
Ваш вік: 14
Ваш середній онлайн за добу: 4+
Коротке есе про кандидата: Мене звати Антон, мені 14 рочків. Я хочу спробувати себе в ролі лідера організації
Досвід на керівних посадах на нашому сервері: Поки що ніяких
Досвід на керівних посадах на інших проектах: Nexus one love
Чи ознайомлені Ви із загальними правилами та правилами лідера? (Так або ні):Так
Ваш Discord: gizzerokichw
 

Вкладення

  • 1714774455235.png
    1714774455235.png
    1.3 MБ · Перегляди: 9
Зверху