SANG | Електронна заявка

Michael_Moore

Просунутий
У цій темі ви зможете подати електронну заяву для вступу в ряди San Andreas National Guard. Після схвалення заявки вас особисто повідомлять через спеціальний зв'язок.


Критерії для кандидата ARMY :


1. 2 роки проживання в штаті.
2. Медична карта [Дійсна].
3. Посвідчення водія В-класу [Дійсне].



Щоб надіслати свою заявку в San Andreas National Guard, ви можете використати наступне посилання:
https://forms.gle/J9GiT5Kj8Ph23ME1A

Необхідні дані для заявки:

1. Прізвище та ім'я (IC).
2. Номер паспорта.
3. Ксерокопії документів (медична карта, ліцензія, паспорт завантажити на imgur).
4. Номер телефону.
5. Електронна пошта (Discord).
6. Коротка біографія (що ви робили у штаті та чому обрали саме нас?).
 

Vladyslav_Somak

Новачок
1. Прізвище та ім'я (IC).Vladyslav_Somak(Владислав Сьомак)
2. Номер паспорта. 397367
3. Ксерокопії документів (медична карта, ліцензія, паспорт завантажити на imgur). Документи
4. Номер телефону. 9523195
5. Електронна пошта (Discord). vladik_edsion
6. Коротка біографія (що ви робили у штаті та чому обрали саме нас?). Я приїхав у штатт 3 роки тому,спочатку працював на стройці,потім електриком після цього купив собі квартиру і машину за 300.000 після цього я пішов працювати в поліцію мені там несподобалось і я вирішив піти в лікарню трішки там попрацював назбирав грошей і тепер хочу піти в армію служити штаттту і захищати
 

Kagami_Vintovka

Просунутий
1. Прізвище та ім'я (IC).Kagamm_Vintovka(Кагами винтовка)
2. Номер паспорта.186246
3. Ксерокопії документів (медична карта, ліцензія, паспорт-https://imgur.com/a/eXEB9Dl). Документи
4. Номер телефону.5575995
5. Електронна пошта (Discord). kagami788
6. Коротка біографія (що ви робили у штаті та чому обрали саме нас?). Я приївах до штату 17 роки тому, спочатку я працював на єлектриці, потім на стройке після цього я пішов вирощувати фініки заробив собі на перший матоцикл потім купив хату не дорогу після цього я пішов в фіби мені там дуже сподобалось но я решив попробувати шось в собі нове, я зможу захищати та служити на благо штату в SANG.
 
Зверху