Схвалена [RP Біографія] Oliver Young

Статус
Закрита.

Outsider

Форумний воїн
Ім’я та прізвище: Oliver Young
Стать: Чоловік
Вік: 24 років
Дата народження: 17.06.1999 р.н.
Національність: Амереканець

Снимок экрана (112).png


Зовнішні ознаки:
Зріст: 183 см
Вага: 87
Статура: Середня
Колір очей: Фіолетовий
Колір волосся: Світлий
Тіло вкрите: Татуюваннями

Дефеккти шкіри: Відсутні

Батьки
Батько, Джон Картер Янг, народився 15.05.1970 В Лос-Сантос. Працював Послом, був Послом від США в Україні
Мати,Елізабет Янг, народилася 24.03.1973 В Лос-Сантос. Працювала Послом була Послом
від США в Германії

Дитинство:
Олівер народився і виріс в Лос-Сантосі у скромній родині серед нелегких умов. Його батьки, Джон та Елізабет Янг, були звичайними працівниками, які докладали багато зусиль, щоб забезпечити сім'ю. Він проводив багато часу гуляючи по місту та вивчаючи його вулиці і куточки. Вже тоді він проявляв зацікавлення у вуличних гонках та переслідуваннях. Був дуже здібним і до інших справ, Так же Олівер дуже любив спорт.

Юність:
Зростаючи у Лос-Сантосі, Олівер втілював себе в світі швидких автомобілів та небезпечних пригод. Він з відривом слідив за гонками, навчався водити та вдосконалював свої навички за кермом. Крім того, він підкорював місто як незалежний грабіжник, вчиняючи аудаційні крадіжки та відшкодовуючи свої потреби в захоплюючих пригодах.

Сьогодення:
Зараз Олівер Крос - один з найшвидших та найжорстокіших вуличних гонщиків у Лос-Сантосі. Він заробляє гроші, вибираючи незаконні ситуації, такі як грабежі та викрадення автомобілів, щоб проявити свою майстерність у вуличних перегони. Завжди прагнучи до великих перемог і адреналінових почуттів, Олівер поривається вперед, готовий здолати будь-яку перешкоду на своєму шляху.

Підсумок: За своє життя Олівер Янг пережив багато сетуацій які змінили його життя.

Перки:
Ідеально володіє управлінням будь-якого автотранспорту. Легко може відірватися від переслідування.

Холодний розсуд допомагає знайти вихід з будь якої ситуації, навіть якщо, вона критична.
 
Останнє редагування:

Dany Stormborn

Адміністратор сервера
Адміністратор сервера
Вітаю Edward White!
Переглянувши вашу біографію можу сказати наступне -
1. Додайте в графу основної інформації такі пункти як: Статура; Національність.
2. Додайте в графу зовнішніх ознак такі пункти як: Дефекти шкіри та виправити Татуювання (Татуювання: наявні татуювання по всьому тілу).
3. Додайте окрему графу "Батьки". Окремо про кожного більше інформації, ПІБ, дата народження і коротку біографію.
4. Додайте більше інформації в графу "Дитинство".
5. Додайте графу "Підсумок".

На розгляді.
 

Dany Stormborn

Адміністратор сервера
Адміністратор сервера
Вітаю Edward White!
Переглянувши вашу біографію можу сказати наступне -
1. Виправити граматичні і орфографічні (в словах) помилки.

2. В графі "Перки" а саме:"Ідеально володіє управлінням любого авто транспорту, з легкістюподолає може відірватися від поліції" прибрати інформацію про поліцію ( Залишити:Ідеально володіє управлінням любого авто транспорту).

 

Outsider

Форумний воїн
Вітаю Edward White!
Переглянувши вашу біографію можу сказати наступне -
1. Виправити граматичні і орфографічні (в словах) помилки.

2. В графі "Перки" а саме:"Ідеально володіє управлінням любого авто транспорту, з легкістюподолає може відірватися від поліції" прибрати інформацію про поліцію ( Залишити:Ідеально володіє управлінням любого авто транспорту).

Я все виправив, а ще я змінив Імʼя.
 
Статус
Закрита.
Зверху