Відхилено Рп біографія Kindrat Slavuta

Статус
Закрита.

Denys

Просунутий


Ім’я та прізвище: Kindrat Slavuta
Стать: Чоловіча
Вік: 30 років
Дата народження: 1993 р.н.

Зовнішні ознаки:
Зріст: 180 см
Вага: 80 кг
Статура: Ектоморф
Колір очей: Блакитні
Колір волосся:Сірий
Татуювання: Наявні татуювання по всьому тілу
Дефекти шкіри: Опіки шкіри
1679573630171.png

Батьки:

Батько Кінгнат Славута, мама Зоряна славута.
Батько народився в українському місті Славута. В молодості батько був досить перспективним гітаристом, чим і привабив мою майбутню маму. Вони познайомились в той час коли мій батько був вуличним музикантом. Маму захопило віртуозне вміння мого батька перебирати свої кримезні пальці по струнах та милодійно відтворювати музичні композиції. Їхнє кохання було взаємним та дуже палким, невдовзі після знайомства воним одружились, а ще чез декілька років народився маленький Кіндрат. Тато назвав свого синочка в честь свого діда, хоч і їхні імена були досить схожі.

Дитинство:

Дитинство в Кіндрата було досить не простим. Після народження сина батько став більше приділяти уваги дитині, та став менше розвивати свою творчу натуру. Роки йшли, Кіндрат ріс, а батькова схольність до алкоголю була ще більшою, він все менше приділяв уваги сину та більше випивав. На десятиріччя сина сталася велика трагедія, батько сильно перебрав та коли хотів підпалити свічки на торті випадково спалив дім. Нажаль після пожежі мати загинула через важкі тілесні опіки. А в батька та сина назавжди залишились шрами по всьому тілі, в тому числі й на обличчі. Після цього випадку батько став ще більше пити. Вони жили дуже бідно, грошей майже вистачало на їжу, а знущення серед однолітків з кожним днем посилювалось. Бачучи те як ми жевемо мої дідусь та бабуся вирішують забрати мене до себе, а мого батька відправити в алкодиспансер, де він проведе майбутні 12 років.

Юність:

Життя з дідом Багдадом було досить спокійне, вони жили середньо і дещо суворо. Кіндрат намагався старнно вчитися в школі, але постійні знущання серед однокласників не давали йому спокою. А через шрам на обличчі в Кіндрата не було впевненості в собі і він був дещо замкнений. Після закінчення школи хлопець вступає в аграрний університет на спеціальність інженера електро енергетики.

Студентські роки:

Після вступу в університет Кіндрату стало трішки простіше, але шрам на обличче всеодно забирав його впевненість. На 2 курсі він знайомиться з дівчиною яку звали Мирослава. В них спочатку зав'язуються дружні відносини які в подальшому переростають в романтичні. Мирослава бачить як Кіндрат комплексує через свої шрами. та пропонує йому зробити на їхньому місці татуювання. Кідрату спочатку ця ідея не сподобалась, але після того як він ще раз гнянув у дзеркало він вирішив що це не такка й погана ідея. Прийшовши до тату майстра він їм підготував ескізи які одразу сподобались Кіндрату, але що набити на місті головного шраму він так і не оприділився. В один із сеансів в тату майстра він придумує що набити собі на лобі після того як в каталозі побачив прекрасну корону. Хоч і корона на обличчі це досить самозакохано та самовпевнено, але це саме те чого не вистачало Кіндрату. Після таго як він забив всі свої шрами, його впевненість підлетіла до небес, тепер він міг спокійно жити, бо його тепер нічого не турбувало.

Доросле життя:

Після закінчення універу він влаштовується на роботу електриком де заробляє не великі гроші, і це його починає трішки бентежити, адже це найкраща вакансія яку б він міг знайти в своєму містечку. В той же час з алкодиспансеру виходить його батько, який вирішив кардинально змінити своє жиннтя, В першу чергу він вирішує приїхати до сина щоб налагодити сімейні стосунки, але в Кіндрата дуже велика образа на батька, через те що по його вині він залишився без мами. Він його проганяє, батько в розпачі їде від сина, з надією що вони ще колись помиряться. В кіндрата справи йдуть не дуже, Мирослава його покинула, з роботи виганяють, тай загалом його псхихологічний стан погіршується, а ще спадкова схольність до алкоголю дає про себе зати. В такому стані він живе декілька років. Бачучи як страждає син, батько хоче його підбадьорити та допомогти йому, але в сина ще й досі палає образа. В один з прекрасних днів батьку трапляється оголошення про переїзд в Штати з гарантованим працевлаштуванням, але для цього потрібно зробити візу, яка коштує досить не мало. Батько продає все своє майно та на останні гроші олачує дві візи. Друга віза була для його сина. Пришовши до Кідтрата з документами та рішучим настроєм батько переконує сина поїхати з ним. Кіндрату нічого не залишаєжться як повірити батьку, адже його тут нічого не тримає.
Вони вирушають в Штати.

Сьогодення:

На даний момент сімейство Славут працює в аграрній компанії "Polscy Agrico". Син бачучи як батько старається залагодити їхній конфлікт, з часом пробачає його та вони остаточно миряться. Невдовзі вони отримають дозвіл на постійне місце проживання, після чого зможуть влаштуватись на будь-яку роботу.
1679578312185.png

Перки:
1. Персонаж має татуювання на обличчі.
2. Має батька який завжди буде заступатися за сина.
3. Має психічно не врівноважений стан через тяжке дитинство.
Рп біографія батька:
 
Останнє редагування:

Hey Arnold

Старший адміністратор
Старший адміністратор
Вітаю Kindrat Slavuta!
Переглянувши Вашу РП біографію можу сказати наступне - Вам треба відредагувати біографію, а саме -
1. Написати повну дату народження.
2. Додати графу "Підсумок".

На розгляді.
 

Slon Island

Форумний воїн
Вітаю Kindrat Slavuta!

Переглянувши Вашу РП біографію можу сказати наступне - У Вас було досить достатньо часу на редагування даної РП біографії, у зв'язку з відсутністю редагування, РП біографію буде відхилено.

Відхилено.
 
Статус
Закрита.
Зверху