Позовна скарга №16

Rastizawr

Просунутий
До Окружного суду штату
Від громадянина Сполучених Штатів Америки: Kinder McQueen

Я, громадянин Сполучених Штатів Америки Kinder McQueen, користуючись своїми правами подаю позовну скаргу до Окружного суду штату на притягненя до відповідальності співробітника поліцейського департаменту з жетоном: [LSPD | PD №204 | Hans Forbes] пояснюючи всю ситуацію, а також додаючи всі необхідні докази суду.

24.01.2024 об 12:21 я, Kinder McQueen заїзджаючи до задньої парковки Першого банку, що на Пілбокс-Хілл, Елвін-авеню був зупинений, за припущення офіцера порушення мною статті 3.3 дорожнього кодексу. Усно, я відмовився сплачувати штраф, так як був впевнений, що не порушував цієї статті, після чого був затриманий згідно припущення офіцером скоєння злочину за статтею 16.7 Адміністративно-Кримінального кодексу. Офіцер не розумів де знаходиться його жетон, кажучи мені, що він є у нього на грудях. Цим проявив дрібну халатність, так як на моїй бодікамері чітко видно, що жетон був закріплений на поясі. Окрім цього, вводив мене в оману пояснюючи мені, що за статтю 16.7 АКК передбачається штраф. Мені не був виписаний тікет, я , повторюю, лиш усно відмовився від сплати штрафу, так як нашою законодавчою базою регламентовано що порушенням статті 16.7 АКК є саме відмова від виписаного штрафу уповноваженою особою. Офіцер сказав що я підозрююсь, цитую, в "...скоєнні статті 16.7 АКК...". Це речення я зовсім не зрозумів, використання такого формулювання вважаю також дрібною халатністю. Транспортуючи мене до території ІТТ офіцер не пристебнув пасок безпеки для мене та навіть не закрив двері патрульної автівки, чим проявив грубу халатність. Після того, як співробітник поліцейського департаменту сів за кермо він врізався у стіну, чим пошкодив державне майно та зробив мені боляче. Через те, що я був не пристебнутий, я вдарився головою об решітку, що відділяла задні сидіння від офіцера та поранив руки кайданками, що передавили мені руки в момент зіткнення зі стіною. Згідно обстеження в лікарні у мене були зафіксовані розтяжіння зап’ясть. Обстеження та медичну карту я прикріпив до доказової бази. Транспортуючи мене, офіцер запитав мене чи працюю я у якійсь приватній організації, не розуміючи для чого було задано запитання, я відповів на нього. В подальшому, я зрозумів, що співробітник був некомпетентний, викликавши прокурора, та моє керівництво, з метою мого звільнення з Держ. Структури, хоча я йому чітко повідомив, що я є працівником не державного Інформаційного Агентства “Weezle News”, я нагадав про прокурора, щоб бути впевненим, що його відсторонять від виконання обов'язків, після чого, він ще раз підкреслив, що я є працівник Державної структури, та сказав, цитую: “...три роки працюю тут, дуже боюсь, не знаю законів”. Поки ми безпідставно очікували Прокурора та моє Керівництво до нас підійшов директор Федерального бюро та втручаючись в процесуальні дії сказав, що він може бути охоронцем офіцера, що проводив процесуальні дії, на це речення я відреагував обурено, назвавши офіцера "слабким", якщо йому при виконанні обов'язків потрібен ще й охоронець, за що отримав припущення в порушенні ще однієї статті АКК а саме 16.3. Офіцер намагався принизити мене підтримуючи слова пана директора ФБР, що законодавчу базу ми знаємо на одному рівні з офіцером, проте "в кайданках він", маючи на увазі мене, та дискредитуючи мої права порушуючи Етичний кодекс. Окрім цього випадку офіцер неодноразову порушував Етичний кодекс, необгрунтовано повторюючи неіснуючу "притчу", цитую: "Якщо закатати губу буде жити легше", нахабно просивши мене витягнути маску з рота, яка була акуратно надіта на моє лице, кажучи, що я мямлю, та те, що моя думка не цікава. Офіцер неодноразово підвищував голос та неаргументовано кричав на мене виходячи за усі норми Етичного кодексу. Ігноруючи рекомендацію адвоката відпустити мене, офіцер сказав, цитую: "Я люблю ходити по лезу ножа, та мені цікаво що буде далі" та заарештував мене інкримінувавши мені статті 16.3,16.7 АКК.

Тому прошу суд:

Надати мені юридичну реабілітацію на підставі Розділу 1 Статті 10 Судового кодексу
Надати мені моральну компенсацію у розмірі $100.000 згідно Розділу 7 Статті 5 Судового кодексу
Визначити винним у порушенні статей 14.1, 14.6, 14.6.1, 15.5 Адміністративно-Кримінального кодексу та статті 3 та 2 другого Розділу Етичного кодексу співробітника LSPD з жетоном [LSPD | PD № 204 | Hans Forbes]
Призначити покарання окремо за кожен скоєний злочин шляхом їх повного або часткового складання згідно статті 3.2.2 Адміністративно-Кримінального кодексу та призначити штраф саме у розмірі $80,000 згідно Розділу 6 статті 1 Етичного кодексу.
Дозволити мені, як позивачу, скористатися правом на приватного адвоката, та призначити Igor Senju в ролі представника позивача згідно договору №0109 про надання послуг приватного адвоката

До позовної заяви прикладаю таку документацію:
1. Ксерокопію вашого паспорта: Паспорт
2. Докази правопорушення: Запис з боді камери 12:20 - 12:25 / Запис з боді камери 12:28 - 12:38 / Запис з боді камери 12:48 - 12:58 / Ксерокопія Медичної картки / Медичне обстеження
3. Список свідків (якщо вони є): Адвокати: Tommy Toretto, Vovan Kreiss; Директор Федерального бюро Dean Harwest; Офіцер поліцейського департаменту Vlad Bondar.
4. Електронна пошта (Discord): rastizawr
Дата подання заяви: 26.01.24
Підпис позивача (що подав позовну заяву):

1706224117276.png
 

Tony Gun

Просунутий
Сторони суду
1706604914376.png1706604980011.png1706605046100.png

Запрошені свідки
1706605192761.png1706605239962.png1706605282405.png1706605335919.png
 
Останнє редагування:
Зверху