Позов що до некомпетентності Міністра Юстицій штату.

Tanjiro Senju

Просунутий
До Верховного суду штату
Від громадянина Сполучених Штатів Америки: Tanjiro Senju​
Я, громадянин Сполучених Штатів Америки, користуючись своїми правами подаю позовну заяву до Верховного суду штату на Sanya Rofys відповідача, пояснюючи всю ситуацію, а також додаючи всі необхідні докази суду.
Я заступив на посаду прокурора штату San Andreas 26.07.2023 був звільнений з посади 30.07.2023 за постановою "№ Resolution - 2012" причиною " ... з виявленою невідповідністю працівника займаній посаді та виконуваній роботі." автором постанови є відповідач Sanya Rofys. Зауважу був прийнятий на посаду губернатором штату Richard Dodge, причина тому відсутність Міністра Юстицій в штаті , наступні дні він також був відсутній в штаті. Користуючись Кодексом законів про працю Штату Сан-Андреас, а саме Розділ V "Дисципліна праці", стаття 4 застосувавши найсуворіший вид покарання звільнення з робочого місця. Відповідач порушив внутрішній статут Уряду, а саме статтю 5.3.1. Заборона безпідставних звільнень. Заборонено звільняти працівників без наявності чітких та обґрунтованих причин, що документуються офіційно. Під час звільнення я перебував в штаті, звернення в рацію до мене не було, так як і не було ніяких притензій ні в усній ні письмовій формі. Це підкреслює непрофесійність і неуміння спілкуватись з підлеглими.

До позовної заяви прикладаю таку документацію:
1. Ксерокопію вашого паспорта:
Паспорт
2. Докази правопорушення: Докази (постанова)
3. Список свідків (якщо вони є): -
4. Електронна пошта (Discord): Ansiomi
 
Зверху