Позов No17

Sickly_Crop

Новачок
До Верховного суду штату
Від громадянина Сполучених Штатів Америки: Jake Anderson
Я, громадянин Сполучених Штатів Америки, користуючись своїми правами подаю позовну заяву до Верховного суду штату на прокурора Ruslan Motor відповідача, пояснюючи всю ситуацію, а також додаючи всі необхідні докази суду.


Я працюю в поліцейському департаменті, та неодноразово бачив порушення від прокурора, неодноразово зупиняв його під час їх скоєння, мені здається прокурору це не сполобалось йому і він вирішив трішечки захотів докопатись до мене та до інших офіцерів. О 21:23 19.02.2024 на порталі штату, було опубліковано постанову в якій було мій жетон та те що він відкрив діловодство за записом своєї боді-камери ( прокурора ) жахливе формулювання багато граматичних, лексичних помилок які він допустив. Він також призначив відповідальними за виконня постанови шефа, та заступників хоча виконувати було нічого. Також він мене відсторонив, а хоча має право усувати. Тим самим він проявив халатність та может бути підозрений у скоєні правопорушення передбаченим статтю 14.6.1 за жахливе формулювання постанови та надання якогось незрозумілого завдання для шефа та заступників. Також за те що він відсторонив мене він порушив статтю 14.6 серйозна халатність, та статтю 14.1 перевищення службових повноважень.



До позовної заяви прикладаю таку документацію:
1. Ксерокопію вашого паспорта:
2. Докази правопорушення:
3. Список свідків (якщо вони є): Шеф Lspd, те заступники яких назаначили на виконання незрозумілої постанови.
4. Електронна пошта: jakegun

Дата подання заяви: 20.01.2024
Підпис позивача (що подав позовну заяву):
1708412520581.png
 
Зверху