Позов №14

SawyerSmith

Новачок
До окружного суду штату Сан Андреас
Від громадянина Сполучених Штатів Америки: Сойера Сміта​

Я, громадянин Сполучених Штатів Америки, користуючись своїми правами та керуючись статтями 3 та 4 Розділу 8 процесуального кодексу; а також розділом 6 статті 1, розділами 1 та 11 статті 2 конституції штату Сан Андреасподаю позовну заяву в Окружний суд Штату на генерал-лейтенанта САНГ Себастьяна Кастелланоса (Sebastian_Castellanos), пояснюючи всю ситуацію, а також додаючи всі необхідні суду докази.

Пересуваючись у власних справах штатом Сан Андреас, вчора 9.10.2023 року близько 23:24 за місцевим часом, я був затриманий відповідачем за, начебто, порушення меж військової бази "Форт Занкудо". Насправді, межі військової бази я не порушував, так як не переступав за межі дозволеної зони. (Прикріплений доказ №1) Я був затриманий перед КПП №2, жодного разу його не пересікши. Згідно розділу 1 статті 1 частини 1; статті 2 розділі 1 частини 1; статті 7.1 частини 2 примітка: "червона зона військової бази починається зі знаку біля КПП." Закону про закриті території.

Будучі затриманим, мені зачитали всі мої права і відвезши до відділку LSPD "Мішн Роу" передали на подальші процесуальні дії до співробітників поліції. При цьому відповідач передав запис з боді-камери черговому співробітнику поліції, але не повідомив деталей обставин затримання, чим порушив Процесуальний кодекс в Розділі 1 Статті 4: "У разі, якщо працівник з об'єктивних причин не може або не уповноважений продовжувати розслідування, він зобов'язаний передати його уповноваженому співробітнику з докладом усіх відомих обставин справи. А також передати підозрюваного, якщо його було затримано."; а також Розділі 2 статті 4 частини другої: "Під час передачі затриманого між співробітниками силових структур, співробітник, що передає затриманого зобов'язаний повідомити співробітнику, якому передає затриманого, свій шеврон / жетон / бейдж / посвідчення, роз’яснити причини затримання, а також надати усю доказову базу."

Доки відповідач шукав співробітника поліції для передачі мене в якості затриманого, він повідомив третій особі, чим, на мою думку, порушив Статтю 6 розділу 2 пункт про нерозголошення інформації Етичного кодексу: "Не розголошувати інформацію, що становить державну та іншу таємницю, що охороняється законом, або стала відомою у зв'язку з виконанням службовцем посадових обов'язків, у тому числі відомості, що стосуються приватного життя і здоров'я громадян або стосуються їх честі та гідності." (Доказ №2)

Будучі переданим співробітнику поліції я не мав змоги захищати свої права у присутності адвоката через, на той момент, відсутності адвокатів в штаті. Мені було запропоновано заплатити штраф у розмірі 7.000 доларів США або відбути термін покарання шляхом позбавлення волі з можливістю оскаржити вирок через суд але лише після покарання. Я бажав би щоб в тій ситуації було застосовано Процесуальний кодекс в Розділі 1 Статті 6 та статті 1 розділі 9, а саме допит відповідача щодо обставин затримання.

Вимагаю від відповідача публічного вибачення, зняття всіх обвинувачень і вироку з мене у цій справі, повернення стягнутого штрафу у розмірі 7.000 доларів США і відповідної моральної компенсації.​


До позовної заяви прикладаю таку документацію:
1. Копію паспорту: 2. Докази правопорушення:
Доказ №1: https://www.twitch.tv/ddc_dima/clip/RichGiftedBorkPanicBasket-0_QySFKPKS43GNqP
Доказ №2: https://clips.twitch.tv/HeadstrongSarcasticAubergineAMPEnergyCherry-CWDWMa0LDEMNEbeq
3. Список свідків: Daiki Aomine (перебував зі мною біля Форту Занкудо) , Donny Gun (Офіцер, який проводив подальші процесуальні дії)
4. Електронна пошта: twentytwodegreescelcius


Дата подання заяви: 11.10.2023
Підпис позивача: SawyerSmith​
 

Hasan_Moore

Просунутий
Згідно розділу 1 статті 1 частини 1; статті 2 розділі 1 частини 1; статті 7.1 частини 2 примітка: "червона зона військової бази починається зі знаку біля КПП." Закону про закриті території. Чим ви вже порушили статтю 11.7.2 АКК "Незаконне проникнення на охоронюваний об'єкт, відзначений червоною зоною", що є підставою для затримання. Також, сер Себастьян дав вам змогу покинути територію форту, на що ви відмовились. За що і отримали 16.6 АКК "Непідкорення законній вимозі, розпорядженню уповноваженої особи".
 

SawyerSmith

Новачок
Згідно розділу 1 статті 1 частини 1; статті 2 розділі 1 частини 1; статті 7.1 частини 2 примітка: "червона зона військової бази починається зі знаку біля КПП." Закону про закриті території. Чим ви вже порушили статтю 11.7.2 АКК "Незаконне проникнення на охоронюваний об'єкт, відзначений червоною зоною", що є підставою для затримання. Також, сер Себастьян дав вам змогу покинути територію форту, на що ви відмовились. За що і отримали 16.6 АКК "Непідкорення законній вимозі, розпорядженню уповноваженої особи".
Починається зі знаку і йде вглиб військової бази. За ці межі я не переступав, відповідно нічого не порушив.
 

SawyerSmith

Новачок
Це знак "стоп" біля воріт, який поширується на транспортні засоби. Знак, який каже "No tresspassing beyond this point" (не переступати за цей рубіж) знаходиться далі. Якщо є протиріччя, між тим, що написано в законі і тим, як це позначено на картинці - створю прецедент, щоб відповідні структури врегулювали невідповідність.

Якщо ви помітили, я не прошу там якихось захмарних грошей, а роблю це для того, шоб був якийсь екшн
 

Moreno

Просунутий
Це знак "стоп" біля воріт, який поширується на транспортні засоби. Знак, який каже "No tresspassing beyond this point" (не переступати за цей рубіж) знаходиться далі. Якщо є протиріччя, між тим, що написано в законі і тим, як це позначено на картинці - створю прецедент, щоб відповідні структури врегулювали невідповідність.

Якщо ви помітили, я не прошу там якихось захмарних грошей, а роблю це для того, шоб був якийсь екшн
Знаку "стоп", який поширюється на тз ніколи там не було. Червона зона достатньо чітко позначена в законі (звідки я взяв вирізку) і починається вона зі знаку, який дає зрозуміти де ви знаходитесь і що заходити за нього заборонено. Просити публічні вибачення за те, що ви порушили закон - неприйнятно для мене.
Я розумію для чого ви це робите і навіть можу підтримати вас в цьому, але точно не в цій ситуації.
(( З цього можна було б зробити прикольний суд на 20 хв, якось посміятись з того, що старий дідо не побачив знак в темряві, але я не розумію як можна вважати, що ти не порушив 11.7.2 і просити вибачення від людини, яка максимально адекватно себе поводила ))
1699710099115.png
 

Sebastian_Castellanos

Просунутий
Це знак "стоп" біля воріт, який поширується на транспортні засоби. Знак, який каже "No tresspassing beyond this point" (не переступати за цей рубіж) знаходиться далі. Якщо є протиріччя, між тим, що написано в законі і тим, як це позначено на картинці - створю прецедент, щоб відповідні структури врегулювали невідповідність.

Якщо ви помітили, я не прошу там якихось захмарних грошей, а роблю це для того, шоб був якийсь екшн


No tresspassing
Beyond this point
Тобто, прохід за цю точку(а саме знак, на якому це написано) заборонено
 

SawyerSmith

Новачок
Знаку "стоп", який поширюється на тз ніколи там не було. Червона зона достатньо чітко позначена в законі (звідки я взяв вирізку) і починається вона зі знаку, який дає зрозуміти де ви знаходитесь і що заходити за нього заборонено. Просити публічні вибачення за те, що ви порушили закон - неприйнятно для мене.
Я розумію для чого ви це робите і навіть можу підтримати вас в цьому, але точно не в цій ситуації.
(( З цього можна було б зробити прикольний суд на 20 хв, якось посміятись з того, що старий дідо не побачив знак в темряві, але я не розумію як можна вважати, що ти не порушив 11.7.2 і просити вибачення від людини, яка максимально адекватно себе поводила ))
Переглянути вкладення 6911
Дійсно, приїхав сьогодні перевірти цей знак, бо того разу не побачив. Приношу вибачення за цей позов, прошу його відкликати.
 
Зверху