Позов № 12

Lawyer Main

Просунутий
До Верховного суду штату
Від громадянина Сполучених Штатів Америки: Lawyer Main.

Я, громадянин Сполучених Штатів Америки, користуючись своїми правами подаю позовну заяву до Верховного суду штату на Andriy Tyler відповідача, пояснюючи всю ситуацію, а також додаючи всі необхідні докази суду.

Я переглядав базу данних затриманих , а саме ( Datebase) , і побачив що людина яка обіймае посаду Міністра Юстиціі , а саме Andriy Tyler був засуджений за такими статтями як (16.3.1 , 13.3 Адміністративно Кримінального Кодексу ) Прошу вас розібратися з данною ситуацією , та вимагаю вас відсторонити цю людину від виконання своїх посадових обов'язків на момент розгляду справи .
Вимогаю щоб ця людина понесла покарання и вимагаю відсторонення ціеї людини від своїх посадових обов'язків . За такими статтями як (16.3.1 , 13.3.)
Також коли я був на посаді Віце-Губернатора , я надав наказ цій людини направити мені відео докази з перевірки на мою пошту , а він замість доказів , почав виражитися нецензурною лайкою , та не направив мені ніяких доказів , а саме відмовився , спочатку казав що направить, а потім сказав що ні (Також прощу взяти до уваги те що на момент винесення мого "НАКАЗУ" він писав це на мою робочу пошту . Я вважаю що у ціеє людини є психічні розлади і прошу долучити до розгляду працівників EMS , для того щоб вони перевірили архів медичних карт даної людини , і надали ці документи до Верховного Суду .
Також я отримав моральну травму , коли ця людина віслювлювалася у мій бік не цензурною лайкою і хочу отримати моральну компенсацію у виді грошей .

1. Ксерокопію вашого паспорта: 2. Докази правопорушення: ( ( )
3. Список свідків (якщо вони є):
4. Електронна пошта (lawyer_main)

Дата подання заяви : 17.09.2023
Підпис позивача : Lawyer Main
 

Alejandro_Marino

Просунутий
image.png

image.png
 
Зверху