Консервативна партія "La Nostra Libertà"

Conrad_Luciano

Форумний воїн
Untitled.png
Консервативна партія «La Nostra Libertà»

"La Nostra Liberta"- політична партія штату San Andreas, заснована вихідцями із Італії.
Основна ідея партії полягає у розвитку консервативних цінностей, а саме: порядок, авторитет, відповідальність, стабільність, релігійність, патріотизм, честь, праця, сім'я, право та дисципліна.
Untitled.png

Голова Ради Партії у штаті San-Andreas: Conrad Luciano.
Дата заснування партії: 7 жовтня 2022 року.
Ідеологія партії: консерватизм, неоконсерватизм.

Офіційний символ партії: Лев, символ сили та величі.
Лозунг партії: "Влада - народу, бізнесу - свободу!".
Електронна пошта голови партії: Conrad_L#0431.
Телефон гарячої лінії партії: 6608989.
Untitled.png


Статут партії:

Частина I. Загальні положення

1.1 Консервативна політична партія «La Nostra Liberta» є добровільним громадським об'єднанням, створеним з метою участі громадян штату в політичному житті штату за допомогою формування та вираження їхньої політичної волі, участі у громадських та політичних акціях, у виборах та референдумах, а також з метою представлення інтересів громадян в органах державної влади.
1.2 Члени політичної партії «La Nostra Liberta» (далі члени партії) здійснюють свою діяльність на території всього штату.
1.3 Діяльність членів партії ґрунтується на принципах добровільності, рівноправності, самоврядування, законності та гласності.
1.4 Діяльність партії ґрунтується на конституції та законодавстві штату.
1.5 Лідер партії (Голова Ради Партії) залишає за собою право редагувати статут партії на власний розсуд.


Частина ІІ. Цілі партії

2.1 Головною метою нашої партії є розвиток консервативних цінностей, а саме: порядок, авторитет, відповідальність, стабільність, релігійність, патріотизм, честь, праця, сім'я, право та дисципліна.
В економіці штату - діяльність партії спрямовується на становлення недоторканості приватної власності, розглядаючи її як передумову досягнення особистої свободи і збереження соціального порядку, принципів вільної конкуренції, що зумовлюються необхідністю мінімального державного регулювання економіки.

2.2 Політична партія «La Nostra Libertà» має такі цілі:
– підвищення ролі громадян в управлінні державою та визначенні вектора розвитку штату;
– підвищення ролі Конгресу та Федерального Суду в житті штату;

розвиток підприємницької діяльності, передусім, малого та середнього бізнесу;
підвищення рівня соціального благополуччя мешканців штату шляхом створення та розвитку різного роду соціальних програм;
підвищення рівня морального благополуччя мешканців штату шляхом проведення заходів, спрямованих на покращення їх дозвілля.
– припинення та ліквідація несправедливості та неправомірних дій співробітниками державних структур;
– систематизація законодавства, ліквідація протиріч та неточностей;
– Гарантія захисту прав людини для кожного мешканця нашого штату.
2.3 Перераховані вище цілі досягаються будь-якими законними способами.


Частина ІІІ. Права та обов'язки членів партії

3.1 Права та обов'язки однакові для всіх членів партії.
3.2 Кожен член партії зобов'язаний шанобливо ставитись до інших громадян штату.
3.3 Кожен член партії зобов'язаний дотримуватись статуту партії та чинного законодавства штату.
3.4 Кожен член партії повинен підтримувати ідеологію партії як словами так і діями.
3.5 Кожен член партії має право бути обраним на керівну посаду.
3.6 Кожен член партії має право захищати свої права та відстоювати свої законні інтереси.
3.7 Кожен член партії має право свободи думки.
3.8 Кожен член партії має право висувати законопроект на розгляд Радою Партії, після чого даний законопроект може бути висунуто на розгляд на засіданні Конгресу.
3.9 Кожен член партії має право розповсюджувати інформацію про діяльність партії.
3.10 Кожен член партії має право брати участь в обговоренні питань, які стосуються інтересів партії.
3.11 Кожен член партії має право організовувати та брати участь у мітингах, демонстраціях, ходах та інших публічних заходах.
3.12 Кожен член партії має право захищати права та інтереси партії будь-якими законними способами.


Частина IV. Членство у партії

4.1 Членство в партії є добровільним та індивідуальним.
4.2 Членом партії може стати будь-який громадянин штату віком від 21 року, який зацікавлений у політичному житті штату та не має проблем із законом.
4.3 На членів партії покладаються обов'язки, зазначені у третій частині статуту партії.
4.4 Членство в партії наділяє особу такими повноваженнями:
- можливість брати участь у політичному житті штату;
- можливість бути представленими у зборах Конгресу через представників від партії, обговорювати законопроекти та інші ініціативи від конгресменів;
- можливість реалізувати свої власні ініціативи через Конгрес;
- можливість отримати підтримку від партії на виборах;
- можливість отримати від партії фінансування на діяльність, що передбачена статутом та іншою документацією партії;
- можливість відвідувати збори партії, обговорювати майбутню діяльність партії та розвиток штату;
- можливість отримати гідне заняття в партії відповідно до своїх можливостей;
- можливість отримати підтримку від партії під час будь-яких громадянських ініціатив;
4.4 Щоб стати членом партії, вам необхідно подати відповідну заяву у цій темі.
4.5 Члени партії можуть бути виключені зі складу партії на розсуд Ради Партії.
4.6 Керівництво партіє зберігає за собою право відхилити заяву на вступ до партії, указавши кандидату причину відмови.
4.7 Заява на вступ до партії може бути відхилена, якщо була подана не відповідним бланком (не за формою), у випадках, коли подавач не підпадає під пункт 4.2 цього розділу, чи за колективним рішенням Ради Партії, ухваленим на зборах.


Частина V. Збори партії

5.1 Всезагальні збори партії проводяться не рідше одного разу на місяць, дата та час визначається Головою Ради Партії.
5.2 Збори Ради Партії проводяться не рідше одного разу на тиждень.
5.3 На зборах партії обговорюються такі питання:
- обговорення поточної діяльності партії;
- обговорення питань, які потребують уваги партії;
- обговорення планів партії на майбутнє;
- обговорення взаємодії партії з державними структурами та цивільними об'єднаннями;
- обговорення кандидатів від партії на посади, що обираються;
- обговорення законопроектів, пропозицій та інших ініціатив.
5.3 Оповіщення членів партії про проведення зборів партії проводиться у цій темі та на сайті партії (Спец.зв'язок чи зовнішній сайт).

Untitled.png
Склад партії:

Засновник та Голова Ради Партії: Conrad Luciano;
Заступник Голови Ради Партії: Lucky Luciano;
Секретар партії:
Прес-секретар партії:
Члени Ради Партії: Thomas Luciano;

Члени партії:
Untitled.png



Заява на вступ у політичну партію «La Nostra Libertà»

Голові Ради політичної партії «La Nostra Libertà» Conrad Luciano
Громадянина штату San Andreas Ім'я Прізвище

Заява
Я, Ім'я Прізвище, громадянин штату San Andreas, користуючись своїми законними правами, виявляю бажання приєднатись до консервативної політичної партії «La Nostra Libertà» з метою *Розписати чому і для чого вирішили приєднатися* . Я ознайомлений зі статутом партії та зобов'язуюсь його дотримуватись. Разом зі своєю заявою прикріплюю ксерокопію паспорту та надаю наступну інформацію про себе:

Ксерокопія паспорту: *посилання*
Вік: ______

Вид діяльності: _____________

Дата та час: _____________
Підпис: _____________

 
Останнє редагування:

Lucky Luciano

Просунутий
Голові Ради політичної партії «La Nostra Libertà» Conrad Luciano
громадянина штату San Andreas Lucky Luciano

Заява
Я, Lucky Luciano, громадянин штату San Andreas, користуючись своїми законними правами, виявляю бажання приєднатись до консервативної політичної партії «La Nostra Libertà» з метою оптимізації законодавства штату й ліквідації протиріч та неточностей у ньому та підвищення ролі громадян у політичному житті штату. Я ознайомлений зі статутом партії та зобов'язуюсь його дотримуватись. Разом зі своєю заявою прикріплюю ксерокопію паспорту та надаю наступну інформацію про себе:

Ксерокопія паспорту: Ксерокопія
Вік: 41
Вид діяльності: Бізнесмен (Член Ради Директорів інформ-агенства Weazel News)

Дата та час: 07.10.2022 16:40
Підпис: зображення_2022-10-07_163740132.png
 
Останнє редагування:

Conrad_Luciano

Форумний воїн
Голові Ради політичної партії «La Nostra Libertà» Conrad Luciano
громадянина штату San Andreas Lucky Luciano

Заява
Я, Ім'я Прізвище, громадянин штату San Andreas, користуючись своїми законними правами, виявляю бажання приєднатись до консервативної політичної партії «La Nostra Libertà» з метою оптимізації законодавства штату й ліквідації протиріч та неточностей у ньому та підвищення ролі громадян у політичному житті штату. Я ознайомлений зі статутом партії та зобов'язуюсь його дотримуватись. Разом зі своєю заявою прикріплюю ксерокопію паспорту та надаю наступну інформацію про себе:
Ксерокопія паспорту: Ксерокопія
Вік: 41
Вид діяльності: Бізнесмен (Член Ради Директорів інформ-агенства Weazel News)
Дата та час: 07.10.2022 16:40 Підпис: Переглянути вкладення 1873
Вітаю!
Вашу заяву було розглянуто.
В результаті розгляду Ви були прийняті до партії та призначені
на посаду Заступника Голови Ради Партії.

Голова Ради Партії - Conrad Luciano
 
Останнє редагування:

Thomas Castello

Просунутий
Голові Ради політичної партії «La Nostra Libertà» Conrad Luciano
громадянина штату San Andreas Thomas Luciano

Заява
Я, Thomas Luciano, громадянин штату San Andreas, користуючись своїми законними правами, виявляю бажання приєднатись до консервативної політичної партії «La Nostra Libertà» з метою оптимізації законодавства штату й ліквідації протиріч та неточностей у ньому та підвищення ролі громадян у політичному житті штату. Я ознайомлений зі статутом партії та зобов'язуюсь його дотримуватись. Разом зі своєю заявою прикріплюю ксерокопію паспорту та надаю наступну інформацію про себе:

Ксерокопія паспорту: Ксерокопія
Вік: 23
Вид діяльності: Журналіст, приватний підприємець
Дата та час: 09.10.2022 22:39

Підпис: signature-removebg-preview.png
 
Останнє редагування:

Conrad_Luciano

Форумний воїн
Голові Ради політичної партії «La Nostra Libertà» Conrad Luciano
громадянина штату San Andreas Lucky Luciano

Заява
Я, Thomas Luciano, громадянин штату San Andreas, користуючись своїми законними правами, виявляю бажання приєднатись до консервативної політичної партії «La Nostra Libertà» з метою оптимізації законодавства штату й ліквідації протиріч та неточностей у ньому та підвищення ролі громадян у політичному житті штату. Я ознайомлений зі статутом партії та зобов'язуюсь його дотримуватись. Разом зі своєю заявою прикріплюю ксерокопію паспорту та надаю наступну інформацію про себе:

Ксерокопія паспорту: Ксерокопія
Вік: 23
Вид діяльності: Бізнесмен (Член Старшого Складу відділу інформ-агенства Weazel News)
Дата та час: 09.10.2022 22:39

Підпис: Переглянути вкладення 1919
Вітаю!
Вашу заяву було розглянуто.
В результаті розгляду Ви були прийняті до партії та призначені
на посаду Члена Ради Партії.

Голова Ради Партії - Conrad Luciano.
 
Останнє редагування:

Slon Island

Форумний воїн
Голові Ради політичної партії «La Nostra Libertà» Conrad Luciano
Громадянина штату San Andreas Stanley Corleone

Заява
Я, Stanley Corleone, громадянин штату San Andreas, користуючись своїми законними правами, виявляю бажання приєднатись до консервативної політичної партії «La Nostra Libertà» з метою оптимізації законодавства штату й ліквідації протиріч та неточностей у ньому та підвищення ролі громадян у політичному житті штату. Я ознайомлений зі статутом партії та зобов'язуюсь його дотримуватись. Разом зі своєю заявою прикріплюю ксерокопію паспорту та надаю наступну інформацію про себе:

Ксерокопія паспорту: Ксерокопія
Вік: 27

Вид діяльності: Екс-Губернатор штату Сан-Андреас, Бізнесмен.

Дата та час: 09.05.2023
Підпис: 1683645940815.png
 
Зверху